POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz

Brusný kotouč 115 x 6,4 PREMIUMFLEX

AS000105
2 hodnocení
  • 1 z 2

Brusný kotouč PREMIUMFLEX se středovým otvorem 22 mm vhodné pro broušení běžné oceli, legované/zušlechtěné (nerez), nástrojové, korozi-kyselino-žáruvzdorné oceli a ocelolitiny. 


  • 29,75 Kč / ks bez DPH
  • 2-3 dny
36 Kč / ks
Kategorie: Průměr...115
 

Brusné kotouče ROTTLUFF jsou důsledně dimenzovány na výkon. Protože však pracovní parametry a očekávání u těchto brusných kotoučů mohou být velmi rozdílná, nabízejí se dvě varianty - "BEST SPEED" a "BEST LIFE". BEST SPEED je správná volba pro ty, kteří očekávají od kotouče rychlý brus. Kratší doba broušení je vynahrazena rychlým postupem práce. BEST LIFE zaručuje dlouhou životnost a optimalizuje intervaly výměny kotoučů v brusce. Další rozdělení u kotoučů je v požadované kvalitě, která je závislá na ceně, u výrobce ROTTLUFF a LUKAS máme tři varianty. Od špičkových produktů s optimálním poměrem užitku a nákladů označující se "HIGH PERFORMANCE - PROMAX" přes osvědčené výrobky s velmi dobrým poměrem ceny a výkonu "INDUSTRY - PREMIUMFLEX", až po cenově atraktivní a přesto profesionální brusivo "BASE". Více informací na základě poptávky.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.