POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OD 1. 6. 2020 do 5. 6. 2020 nebudeme expedovat z důvodu dovolené. Objednávky přijímáme a budeme zpracovávat v rámci možností a expedovat nejdříve 8. 6. 2020. Děkujeme za pochopení !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Novinka Tip

Sprej na čištění masek, štítů 500 ml

926
2 hodnocení

Sprej určený na čištění plexi skel, polykarbonátu, plastu, nerezové oceli. Svým dlouhotrvajícím efektem chrání ošetřený povrch od zamlžení, znečištění a hydrofobním účinkem výrazně usnadňuje následné čištění. 


  • 247,11 Kč / ks bez DPH
  • (4 ks) Skladem
299 Kč / ks
Kategorie: Chemie
 

FREKVENČNÍ ČISTIČ S OCHRANNOU VRSTVOU SKLA A PEVNÝCH MATERIÁLŮ - HYDROFOBNÍ OCHRANA PROTI ZAMLŽENÍ
Kombinuje vysokou účinnost, šetrnost k povrchu a zároveň chrání povrch. Svým složením je vhodný k pravidelnému čištění a k čištění méně znečištěných ploch. Ideální pro pracovní plochy, na nářadí, zrcadla, sklo a citlivé plasty, nerez, polykarbonát.

Svými vlastnostmi je vhodný pro čištění svařovacích kukel, brusných štítů a ochranných plexi zástěn. 

Čistí a chrání povrch v jedné aplikaci.
Výrazně zamezuje následnému znečištění – snadné čištění.
Odstraňovač biologických nečistot.
Účinný čistič živočišných, rostlinných a minerálních olejů.
Odstraňuje ulpělé nečistoty (hmyz na skle, atd.)
Odstraňuje mastnotu a provozní nečistoty.
Ideální pro odmaštění barvených povrchů.
Specificky vyvinutý jako NANO čistič a ochrana skla a pevných materiálů (např. nerez ocel, smalt, citlivé syntetické materiály, polykarbonáty, plexiskla, lesklé barevné plochy, atd.). čistící sprej bez rozpouštědlový čistič na bázi rostlinných derivátů, které jsou absolutně beze šmouh a stop na povrchu, je velice šetrný k rukám, nenarušuje barvu, lak ani umělou hmotu. Obnovuje na ošetřeném povrchu lesk. Svým dlouhotrvajícím efektem chrání ošetřený povrch od zamlžení, znečištění a hydrofobním účinkem výrazně usnadňuje následné čiště-ní. Zabraňuje (ve většině případů) vzniku vápenatých a minerálních usazenin. Poskytuje vysoce efektivní a ekonomickou ochranu s velice jednoduchým odstraňováním široké škály nečistot na plochách jako jsou – nerez ocelové konstrukce, ochranné díly, střechy, skeletové díly, průmyslové díly, nerezové vybavení aquaparků, lázní, wellness, vodáren, hotelů, kuchyní, nerez ocelové hygienické předměty, vybavení speciálních pracovišť, atd.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.