--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kukla Speedglas 10V QR s přilbou - varianty

101103
1 hodnocení
3M

Při nasazování a sundávání kukly 10V-QR nemusíte nikdy sundávat bezpečnostní přilbu – vaše hlava tak bude chráněna za všech okolností.


  • 4 214,88 Kč bez DPH
  • Na dotaz
5 100 Kč / ks
Kategorie: Kukly s přilbou
Ztmavení kazety 10V: DIN 10-12
 

Snadné vyklápění svářečské kukly a nastavení do vyvážené polohy zajišťuje komfortní práci s plnohodnotnou ochranou hlavy.
Pro svařovací kuklu Speedglas QR, jde samozřejmě použít i klasický kříž, pokud není již potřeba mít na hlavě ochrannou přilbu. 


Přilba k setu kukly se standardně dodává v bílé barvě, ale jde vybírat z široké škály barevných přileb, které lze objednat samostatně jako příslušenství. Nemusí to být typ 3M H-701, ale i přilby, které standardně používáte v provozu - rychloupínací kolejnice je skoro univerzální k většině používaných typů přileb.

Budete-li mít požadavek na ochranu sluchu, navrhneme Vám k danému typu přilby vhodná hluchátka. 

TYP:
Kazety jsou kompatibilní s jakoukoliv kuklou Speedglas 10V, máte-li tedy kuklu s touto kazetou, stačí jen koupit skelet s přilbou a kazetu prohodit. 

Produkt na speciální poptávku.

Nastavení


Promovideo


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.