--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Doprava zdarma

Měřič rychlosti posuvu drátu

391P101001
4 hodnocení
TBi

Užitečné pro rychlé měření aktuálního posuvu drátu. Jednoduchá obsluha, digitální zobrazení v m/min. Powered baterie 9 V (je součástí dodávky).

  • 20 586 Kč 4 116 Kč –20 %
    13 611,57 Kč bez DPH
  • 1 - 2 týdny
16 470 Kč / ks
Kategorie: Příslušenství pro svařování
Posuv drátu: m/min
Průměr drátu: 0,8 - 1,6 mm
Oblast měření: 2 - 25 m/min
Přesnost posuvu (?): +/- 1,6 %
Ukazatel: digitální/osvětlený
Napájení (?): 9 V baterie
Rozměry (D x Š x V): 200 x 36 x 65 mm
Váha: 0.270 kg
 

Možnosti využití:
TBi přístroj pro měření rychlosti drátu může být použit k měření rychlosti drátu u libovolných aplikací. Obzvláště je vhodný jako pomocník při budování a kalibrování nových svařovacích systémů.

Použití:
Měření rychlosti drátu probíhá na dobře přístupném místě svařovacího drátu.
Před měřením je svařovací drát nasunut mezi měřící kolečko a přítlakovou roli. Jakmile je posuv drátu zapnutý, můžeme měření pomocí tlačítka zahájit. Na displeji se zobrazí aktuální rychlost drátu.

Metrický měrný systém. Provedení těla přístroje - umělá hmota odolná proti úderu.

Poznámka: měřidlo nemá základní kalibraci a jedná se o informativní měřidlo. Pokud by byla vyžadována kalibrace, můžete oslovit metrologický institut, který by měl být schopný kalibraci provést.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: