POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz

Řezný kotouč 150 x 1,6 - PROMAX

AT003327
Neohodnoceno
Řezný kotouč 150x1,6 se středovým otvorem 22 mm, plochý T41 na nerez v kvalitě High Performance BEST LIFE pro vysoký počet řezů. Dále vhodné pro řezání bězné oceli, nástrojové, korozi-kyselino-žáruvzdorné oceli a ocelolitiny, titanové a niklové slitiny.

  • 31,40 Kč / ks bez DPH
  • (4 ks) Skladem
38 Kč / ks
Kategorie: Průměr..150
 
Řezné kotouče ROTTLUFF jsou důsledně dimenzovány na výkon. Protože však pracovní parametry a očekávání u těchto řezných kotoučů mohou být velmi rozdílná, nabízejí se dvě varianty - "BEST SPEED" a "BEST LIFE". BEST SPEED je správná volba pro ty, kteří očekávají od kotouče rychlý řez a brus. Kratší doba řezání je vynahrazena rychlým postupem práce. BEST LIFE zaručuje vysoký počet řezů každým kotoučem a optimalizuje intervaly výměny kotoučů v brusce. Další rozdělení u kotoučů je v požadované kvalitě, která je závislá na ceně, u výrobce ROTTLUFF a LUKAS máme tři varianty. Od špičkových produktů s optimálním poměrem užitku a nákladů označující se "HIGH PERFORMANCE - PROMAX" přes osvědčené výrobky s velmi dobrým poměrem ceny a výkonu "INDUSTRY - PREMIUMFLEX", až po cenově atraktivní a přesto profesionální brusivo "BASE".
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.