--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Doprava zdarma

Kukla KOWAX KWX6 + rukavice MIG/MAG ZDARMA

KWX6
18 hodnocení

Standardní samostmívací kukla KWX6 9-13 DIN pro svařování MIG/MAG a elektrodou. 


  • 1 185,95 Kč bez DPH
  • (8 ks) Skladem
1 435 Kč / ks
Kategorie: Svářečské kukly
Klasifikace (?): 1/1/1/2
Zorné pole kazety: 96 x 40 mm
Počet senzorů: 2
Tmavý stav: 9 - 13 DIN
Solární článek: ANO
Automatické zapnutí: ANO
Funkce/režimy (?): broušení/TIG od 10A
Hmotnost: 0,43 kg
 

Náhradní folie najdete "ZDE".

Tato kukla definuje nový standard v optické kvalitě a provedení ve své třídě na trhu. Samostmívací filtr ve specifikaci 1/1/1/2 dle EN379 jako zásadní a nejdůležitější parametr pro ochranu Vašich očí. (viz.EN 379 – Prostředky k ochraně očí – Automatické svářečské filtry, obr.níže).
Při výběru nebo hodnocení samostmívací kukly vždy porovnávejte hlavně tyto parametry, které určují optickou kvalitu filtru, tedy to nejpodstatnější v ochranně Vašich očí během samotného svařování.

Rozměr zorného pole: 96 x 40 mm.
2 optické senzory.
Permanentní ochrana proti UV/IR záření (ultrafialové a infračervené spektrum světla) clona 16 dle DIN – nejvyšší ve své třídě na trhu.
Clona při rozjasněném filtru 3,5 dle DIN – nejlepší hodnota ve své třídě na trhu.
Plynule proměnná clona při ztmaveném filtru (při svařování) 8-13 dle DIN ovládaná externě potenciometrem.
Spolehlivá detekce oblouku od 10[A] (např. nízkoproudé TIG svařování – i v pulzu).
Filtr je napájen ze solárního článku.
Nastavení zpoždění, můžete si tedy nastavit, za jak dlouhou dobu po zhasnutí oblouku se filtr opět rozjasní (do clony 3,5), tak aby zkompenzoval zbytkový jas, který může svarek/svár produkovat. Tento čas se dá plynule regulovat v rozmezí 0,1~1s interním potenciometrem.
Rychlost ztmavení po nastartování oblouku 0,06ms (při 23°C).
Vypnutí/zapnutí – automatické.
Funkce: Broušení (interní přepínač)- Vhodná pro: MMA (DC&AC); TIG (DC,DC Pulz);TIG AC (Pulz); MIG/MAG; MIG/MAG Pulz; Plasma Řez./Svař.
Přední krycí folie s těsněním – toto je velmi podstatné – podél nezatěsněné krycí folie mohou do kukly vnikat zplodiny a nečistoty k filtru.
Klenutá přední krycí folie – zajišťuje lepší odraz rozstřiku, záření a také vzduchovou mezeru mezi krycí folii a samostmívacím filtrem pro lepší cirkulaci
vzduchu před filtrem.
Provozní teplota od -10°C ~ +55°C.
Hmotnost: 430g.

Příslušenství:
Zvětšovací skla (1,5; 2; 2,75 dioptrie) – JE TŘEBA DOKOUPIT SAMOSTATNĚ
V balení 1ks náhradní přední krycí folie
V balení český manuál
V balení záruční list

Popis


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: