--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Svařovací zástěny

Nabízíme dodání kompletních svařovacích, brusných, aj. boxů vč. montáže v různých variantách dle požadavku zákazníka. Certifikované svařovací závěsy nabízíme ve variantách standardního očkového zavěšení (ekonomická varianta), dále posuvné nebo pevné lamelové závěsy v C-profilech a pro velké boxy, pro svařování velkých obrobků systém s otočnými rameny. Systémy jdou kombinovat dle požadavku zákazníka. 

V rámci servisu a úspor pro zákazníka obnovujeme i staré systémy, které částečně nahrazujeme naším systémem nebo doplňujeme chybějící nebo jinak znehodnocené závěsy. 

Konzultace, zaměření a cenová kalkulace ZDARMA.

Barva závěsů, lamel: 
- určeno pro svařování, broušení, oddělení pracovišť (lze kombinovat)
dark green eurogreen redbrown redorange clear
tmavě zelená -------euro zelená-------červeno hnědá--červeno oranžová ------čirá

Systém očkový (naše realizace):
zasteny1 (2)  zasteny2 (2)  zasteny3 (2)

Požadavky zákazníka: 5 x svařovací box 3,5 x 5,0 m, lamelové průchozí závěsy s možností lamelu odsunout, zavěšení na ocelová oka, cena, rozebíratelný systém umožňující rychlé rozebrání, složení, nastavení dalších boxů. 


Systém posuvný (naše realizace):

DSCN7317 (2) DSCN7321 (2) DSCN7329 (2) 
DSCN7328 (2) DSCN7323 (2) DSCN7318 (2)
DSCN7326 (2) DSCN7331 (2) DSCN7322 (2)

Požadavky zákazníka: nové svařovací boxy, systém kombinovaný (přední část posuvná v C-profilech s lamelami, vnitřní dělící závěs s uchycením na oka pro možnost roztáhnout celý závěs za získáním větší plochy), u každého boxu dvě průhlednější lamely červeno-oranžové pro lepší informovanost o ději vně boxu (zbytek lamel tmavě zelená), příznivá cena.

WEB1_CL WEB2_CL WEB3_CL
Požadavky zákazníka: 3 x box 2x3m, lehké lamelové závěsy s možností shrnutí k jedné straně, upevnění ke stropu, průhledné lamely DIN 6 EUROGREEN.

Systém s otočnými rameny:
systém je určen pro boxy, kde je vyžadován přístup shora pro jeřáb a manipulaci s těžšími svařenci. 
Dále lze využít ramena jako krytí pracoviště nebo ochrana okolí před prachem, jiskrami, průvanem, atd...
Naše realizace:
rameno_1

Další možnosti s otočnými rameny:
lamel lamel_2 lamel_1

Další možnosti, které umíme zrealizovat:
lamel_10 lamel_15 lamel_11lamel_8    
lamel_5   lamel_12lamel_13 
lamel_16      lamel_3
lamel_9 lamel_14 lamel_4 
lamel_6 lamel_5


Drobný sortiment na našem e-shopu "ZDE".

Záznamy nebyly nalezeny...