--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Doprava zdarma

Kukla ADF 800S + filtroventilace FreFlow V1 + ZDARMA vak pro přenos sestavy

005850043
2 hodnocení
  • 1 z 3

Maska KÜHTREIBER ADF800S s filtroventilační jednotkou Freflow V1 je určena ke svařování všemi metodami elektrickým obloukem (MMA, MIG/MAG, TIG DC a TIG AC), svařování mikroplazmového, svařování plynem, řezání plazmou. Díky funkci broušení může být využita k ochraně obličeje a hlavy svářeče během broušení.

  • 28 262 Kč 8 482 Kč –30 %
    16 347,11 Kč bez DPH
  • (5 ks) 1 - 2 dny
19 780 Kč / ks
Kategorie: SVAŘOVÁNÍ
Průtok: 170 nebo 210 l/min
Typ akumulátoru: Li-ion 14,4 V/3,1 Ah
Provozní doba akumulátoru: 7 - 9 hodin
Doba nabíjení akumulátoru : 3 hodiny
Životnost akumulátoru : více než 550 nabití
Filtr částicový (?): ANO
Hmotnost jednotky: 1020 g
Certifikace: EN 12941 TH2
Velikost průzoru: 100 x 60 mm
Počet senzorů: 4
Zdroj energie : Solární článek + baterie 2x CR2450
Funkce broušení: ANO
Svařovací proud TIG: ≥ 2 A
 

VÝHODY:
– chrání oči a obličej před škodlivým zářením UV a IR
– samozatmívací kazeta je vybavena 4 senzory
– plynulá regulace nastavení tmavosti 9 – 13 DIN
– plynulá regulace nastavení citlivosti
– všestranné nastavení nahlavního kříže, samozatmívací kazety, filtrační jednotky pro poskytnutí ideálních pracovních podmínek
– účinnost filtru filtrační jednotky 99,97 % (chrání před pevnými částicemi a vysoce toxickými kapalinami)
– snadné použití a údržba
– velký výkon a komfort za přijatelnou cenu

NEVÝHODY:
- použití jen částicového filtru (1 typ)
- nevhodné pro svařování nerezu, hliníku, pozinkovaných materiálů kvůli absenci použití uhlíkových filtrů (pokud tedy pracujete často s těmito materiály neochrání vás filtr před chemickými výpary a pachem, rádi Vám doporučíme vhodnou jednotku).


Dodávka kompletu obsahuje: Kuklu ADF800S se vzduchovým kanálem a samozatmívací kazetou 9-13 DIN, přívodní hadice s ochranným nehořlavým obalem, jednotka FreFlow V1 s filtry (lapač jisker, předfiltr, filtr částicový), baterie Li-ion standard, nabíječka, průtokoměr a návod k obsluze.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: