--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Doprava zdarma

Kukla BALDER GRAND DS 9-13 se vzduchovým kanálem + záruka 5 let + 2 vnější folie ZDARMA

702070
2 hodnocení

Ochranná samostmívací kukla je určena pro použití s filtračně-ventilačními jednotkami nebo systémy tlakového vzduchu. Inovativní řešení integrovaného rozvodu vzduchu uvnitř kukly a možnost individuálního nastavení směru proudění vzduchu zaručuje vysokou úroveň a stupeň ochrany dýchání svářeče.

  • 16 819 Kč 3 369 Kč –20 %
    11 115,70 Kč bez DPH
  • (14 ks) Skladem
13 450 Kč / ks
Kategorie: SVAŘOVÁNÍ
Klasifikace: 1/1/1/1
Zorné pole kazety: 97 x 68 mm
Tmavý stav: 9-13 DIN
Záruka: 5 let
Hmotnost: 535 g
 

Zvyšující se požadavky na osobní ochranu pracovníků přináší potřebu účinné ochrany dýchání při svařování. Dokonalým řešením je použití filtračně-ventilační jednotky, která přivádí proud čistého vzduchu do upravené svářečské kukly. Vytvořený mírný přetlak brání škodlivým látkám ve vstupu do hlavového dílu. Celý systém je efektivní, pohodlný a pracovník nemusí překonávat dýchací odpor (respirátor).

Kukla s displayem ADC+ revoluční technologií kompenzace úhlové závislosti je vhodná pro všechny metody svařování včetně TIG a to i při velmi nízkých svařovacích proudech. Dokladem vysoké kvality svářečských kukel Balder je prodloužená záruka 5 let a certifikát DIN Plus s nejlepšími možnými výsledky optické kvality 1/1/1/1. Věrné zobrazení barev díky revolučnímu UV/IR filtru.

Certifikováno pro broušení. Široký rozsah nastavení citlivosti snímacích senzorů. Snadno vyměnitelné náhradní díly. Možnost zasadit dioptrická skla při použití dioptrické vložky.

Bližší informace o kompatibilitě s filtračně-ventilačními jednotkami a na stlačený vzduch vám rádi sdělíme telefonicky nebo mailem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: