--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tip Doprava zdarma

Kukla BALDER Grand GDS 6-13 se vzduchovým kanálem + záruka 5 let + 2 vnější folie ZDRAMA

702081
2 hodnocení

Ochranná samostmívací kukla je určena pro použití s filtračně-ventilačními jednotkami nebo systémy stlačeného vzduchu. Inovativní řešení integrovaného rozvodu vzduchu uvnitř kukly a možnost individuálního nastavení směru proudění vzduchu zaručuje vysokou úroveň a stupeň ochrany dýchání svářeče.

  • 14 107 Kč 3 527 Kč –25 %
    8 743,80 Kč bez DPH
  • (4 ks) Skladem
10 580 Kč / ks
Kategorie: SVAŘOVÁNÍ
Klasifikace: 1/1/1/1
Zorné pole kazety: 97 x 68 mm
Tmavý stav: 5-8/9-13 DIN
Záruka : 5 let
Hmotnost: 565 g
 

Zvyšující se požadavky na osobní ochranu pracovníků přináší potřebu účinné ochrany dýchání při svařování. Dokonalým řešením je použití filtračně ventilační jednotky, která přivádí proud čistého vzduchu do upravené svářečské kukly. Vytvořený mírný přetlak brání škodlivým látkám ve vstupu do hlavového dílu. Celý systém je efektivní, pohodlný a pracovník nemusí překonávat dýchací odpor (respirátor).

Kukla s displejem ADC+ revoluční technologií kompenzace úhlové závislosti je vhodná pro všechny metody svařování včetně TIG a to i při velmi nízkých svařovacích proudech. Dokladem vysoké kvality svářečských kukel BALDER je prodloužená záruka 5 let a certifikát DIN Plus s nejlepšími možnými výsledky optické kvality 1/1/1/1. Věrné zobrazení barev díky revolučnímu UV/IR filtru.

Certifikováno pro broušení. Široký rozsah nastavení citlivosti snímacích senzorů. Snadno vyměnitelné náhradní díly. Možnost zasadit dioptrická skla při použití dioptrické vložky.

Bližší informace o kompatibilitě s filtračně-ventilačními jednotkami a na stlačený vzduch vám rádi sdělíme telefonicky nebo mailem.

Video BALDER Grand 6-13


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.