POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz
Doprava zdarma

Kukla KWX820ARC+ s jednotkou Speed Air + DÁREK svářečka GENIarc 160 nebo cena dohodou

KWXSAARCPLUS
10 hodnocení

Filtračně ventilační jednotka KOWAX Speed Air kombinovaná s kuklou KOWAX KWXSA820ARC+ nabízí excelentní ochranu proti zplodinám vznikajícím při svařování, broušení apod.


  • 19 826,45 Kč / ks bez DPH
  • (2 ks) Skladem
23 990 Kč / ks
Kategorie: SVAŘOVÁNÍ
Průtok: 170 nebo 210 l/min
Typ akumulátoru: Li-ion
Provozní doba akumulátoru: 7 - 9 hodin
Doba nabíjení akumulátoru : 3 hodiny
Životnost akumulátoru : více než 550 nabití
Filtr částicový (?): ANO
Hmotnost jednotky: 1030 g
Certifikace: EN 12941 TH2
 

Specifikace kukly KWX820: 1/1/1/1

Více informací o kukle KWX820ARC+ "ZDE" a k jednotce Speed Air "ZDE".

Umožňuje svářeči nastavit proudění vzduchu 170 l/min. nebo 210 l/min. v závislosti na prostředí a druhu aplikace. Filtračně ventilační jednotka KOWAX Speed Air je vybavena unikátní funkcí VibraAlarm, jenž upozorní vibracemi obsluhu na nutnost výměny filtru nebo dobití akumulátoru. Varování na nutnost výměny filtru: VibraAlarm + vizuální + zvukové. Varování na nutnost dobití akumulátoru: VibraAlarm + vizuální + zvukové. Filtračně ventilační jednotka KOWAX Speed Air je vhodná pro všechny svařovací aplikace v nejnáročnějších pracovních podmínkách. Patentovaný tvar jednotky je navržen pro malé prostory.

Dodávka kompletu obsahuje: Kuklu KWX820ARC+ se vzduchovým kanálem a samozatmívací kazetou, přívodní hadice s ochranným nehořlavým obalem, jednotka SpeedAir s filtry (lapač jisker, předfiltr, filtr částicový), šle, baterie Li-ion standard, nabíječka, průtokoměr a návod k obsluze.

Instruktážní video


Promo video


 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.