--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Dobrý den, od 21. - 30. 7. probíhá celofiremní dovolená. Vaše objednávky budou zpracovány, ale první expedice budou možné od 2. 8. 2021. V urgentních případech na dotazy můžeme odpovědět. Děkujeme za pochopení. TECHNITOM s.r.o. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Přípravek pro ruční broušení wolframových elektrod 3.2-4.0mm

TIG/32/40
7 hodnocení
 • 1 z 2

Ruční přípravek pro broušení wolframových elektrod je velmi rychlý, praktický, nepotřebuje elektrickou energii a údržbu


 • 569,42 Kč bez DPH
689 Kč / ks
Kategorie: Wolframové elektrody

Zvolte variantu

 • průměr: 3,2-4,0 mm
  • Kód: TIG/32/40 |
  • Skladem (1 ks)
  569,42 Kč bez DPH
  689 Kč / ks
     
 

- vyroben z eloxovaného hliníku a kalené oceli
- pro elektrody Ø 3,2 mm až Ø 4,0 mm (175mm)

Nový ruční wolframový elektrodový rotátor velmi rychlý, praktický, který nepotřebuje elektrickou energii a údržbu.

Návod k použití:
1. vložte elektrodu do příslušné velikosti otvoru v držáku (elektroda není upevněna v žádné kleštině!)
2. utáhněte zadní pojistný kroužek otočením pro zajištění délky a ujistěte se, že elektroda vyčnívá alespoň 1,5cm
3. opatrně přesuňte elektrodu k brusnému kotouči nebo pásu
4. použijte dostatečný tlak v závislosti na typu brusného kotouče nebo pásu, aby se elektroda otáčela a tím došlo k zaostření.

Důležité:
Pro získání správně nabroušené elektrody, udržujte při broušení držák s elektrodou kolmo k ose otáčení brusného kotouče.
Chce to zručnost, praxi a pak jde vše!

Demostrace broušení


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.