--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kukla Speedglas 100V QR s přilbou

783520
4 hodnocení
3M

Při nasazování a sundávání kukly 100-QR nemusíte nikdy sundávat bezpečnostní přilbu – vaše hlava tak bude chráněna za všech okolností.

  • 10 800 Kč 3 241 Kč –30 %
    6 247,11 Kč bez DPH
  • 1 týden
7 559 Kč / ks
Kategorie: Kukly s přilbou
Ztmavení kazety 100V: DIN 8-12
Ztmavení kazety 100S-11: DIN 11
 

Snadné vyklápění svářečské kukly a nastavení do vyvážené polohy zajišťuje komfortní práci s plnohodnotnou ochranou hlavy.
Pro svařovací kuklu Speedglas QR, jde samozřejmě použít i klasický kříž, pokud není již potřeba mít na hlavě ochrannou přilbu. 


Přilba k setu kukly se standardně dodává v bílé barvě, ale jde vybírat z široké škály barevných přileb, které lze objednat samostatně jako příslušenství. Nemusí to být typ 3M H-701, ale i přilby, které standardně používáte v provozu - rychloupínací kolejnice je skoro univerzální k většině používaných typů přileb.

Budete-li mít požadavek na ochranu sluchu, navrhneme Vám k danému typu přilby vhodná hluchátka. 

TYP:
Kazety jsou kompatibilní s jakoukoliv kuklou Speedglas 100, máte-li tedy kuklu s touto kazetou, stačí jen koupit skelet s přilbou a kazetu prohodit. 

Součást dodávky:
- kukla vč. kazety 100V, hlavového kříže a kolejnice pro upnutí přilby 
- bezpečnostní přilba H701 3M

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: