--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

COBOT WELDING

Snažíte se pochopit, jak začít s automatizací?

Neváhejte nás oslovit s poptávkou:

    • Zvýšení produktivity
    • Zdokonalení procesů a kvality produktů
    • Zvýšení konkurenceschopnosti
    • Lepší flexibility z hlediska splňování požadavků zákazníků

Hovor s našimi odborníky vám pomůže znovu vymezit efektivitu vašeho provozu díky automatizaci s pomocí kolaborativních robotů a posunout vaši výrobu do budoucnosti. Začněte s automatizací ještě dnes.

Provázání našich svařovacích zdrojů Vám společně s kolaborativním robotem urychlí jednoduché sériové práce. 
- jednoduchá obsluha
- rychlé zaučení obsluhy (za jednu hodinu dokáže obsluha ovládat základní funkce)
- MIG/MAG i TIG svařování
- X, Y, Z, kruhové sváry
- technická podpora
- ideální nastavení pro Vaší aplikaci

Kolaborativní robot může vašim svařovacím procesům přidat flexibilitu, efektivitu a svobodu. Přesuňte robota do oblastí, kde potřebujete aplikační podporu. Po dokončení úkolu můžete robota znovu použít a znovu nasadit do jiných oblastí ve vaší výrobě. Kolaborativní roboty zvládnou obloukové, TIG, laserové, MIG, ultrazvukové, plazmové a bodové svařování, stejně jako pájení a tvrdé pájení. Coboti vám poskytnou všestrannost a flexibilitu pro různé úkoly a přidají k provozní efektivitě vaší výrobní linky, což vaší firmě umožní zachytit více práce.

Zlepšete bezpečnost na pracovišti tím, že robotovi umožníte zvládnout nebezpečné úkoly. Pokud se robot dostane do kontaktu s osobou, naše patentovaná technologie omezí síly při kontaktu. Roboty UR lze také naprogramovat tak, aby pracovaly ve sníženém režimu, když člověk vstoupí do pracovního prostoru robota, a obnoví plnou rychlost, když osoba odejde.

Svařování
S robotem UR jsou možné četné druhy svařování, jako je TIG, MIG, bodové, obloukové, ultrazvukové a plazmové. Snížení prostojů ve výrobě a méně plýtvání materiálem patří k mnoha výhodám nasazení kolaborativního robotického ramene.

PŘIPRAVENI ZAČÍT?
Kolaborativní roboti jsou nákladově efektivní, bezpečné a flexibilní při nasazení. Kolaborativní roboti – neboli coboti – usnadňují automatizaci než kdy dříve, a to i pro malé a středně velké společnosti.

Pomůžeme Vám s výběrem vhodné aplikace a otázkou, zda se Vám robot vyplatí nebo ne.
Uvažujete-li o něčem takovém neváhejte nás kontaktovat. Domluvíme si nezávaznou schůzku a probereme možnosti.

Posuňte Vaše podnikání dopředu ...

Těšíme se na setkání.

TECHNITOM s.r.o.

tel.: +420 603 171 355         e-mail: sedlacek@technitom.cz

COBOT COBOT_2

COBOT_3