--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Separační sprej BINZEL 400 ml

192.0107
1 hodnocení

Chrání proti rozstřiku při svařování v oblasti plynové trysky. Bez silikonu. Osvědčený klasický produkt pro prodloužení životnosti plynových trysek a snížení nákladů náhradních dílů.

  • 122 Kč 45 Kč –37 %
    63,64 Kč bez DPH
  • (5224 ks) Skladem
77 Kč / ks
Kategorie: Chemie
 

Prostředek „Super Pistolenspray“ ABICOR BINZEL je bezsilikonová speciální receptura vyvinutá na bázi životnímu prostředí a lidskému zdraví neškodných speciálních přírodních olejů, bez obsahu rozpouštědel, doplněná označovací povinnosti nepodléhajícími pomocnými látkami.

Prostředek Super Pistolenspray se už řadu let úspěšně používá ve všech oborech kovozpracujícího průmyslu, kde je denně požadován pro nejrůznější aplikační oblasti.

■ Neobsahuje silikon
■ Při dodržení běžných postupů pro přípravu povrchu nevykazuje žádné škodlivé působení při následném povlakování, lakování nebo zinkování
■ Bez FCKW (fluoro-chlórované uhlovodíky)
■ Bez CKW (chlórované uhlovodíky)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.