--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hřebenový systém

Jednoduchý systém použitelný na stávající konstrukce, prostupy a další libovolné použití. Snadná a rychlá výměna opotřebovaných lamel.

Specializujeme se na kompletní dodávku boxů, takže pro nás není problém Vás navštívit, zaměřit, nabídnout a namontovat.

 

Nejprodávanější

 • Řadit dle:
 • 5 položek celkem

Stránka 1/1

 • hrebenovy zaves sinotec
  Hřebenová lišta pro zavěšení lamelových závěsů. Jednoduchá instalace do prostupových otvorů, svařovacích boxů či brusíren. 
  Hřebenová lišta
  744 Kč (–10 %)
  od 553,72 Kč bez DPH
  od 670 Kč / ks
 • lamela
  Lamely do svařovacích boxů v metráži nabízíme v několika barevných variantách. Lamela je nehořlavá samozhášecí. 
  Lamela 300x2mm nehořlavá (metráž)
  353 Kč (–10 %)
  263,64 Kč bez DPH
  319 Kč / m
 • lamela
  Lamely do svařovacích boxů v metráži nabízíme v několika barevných variantách. Lamela je nehořlavá samozhášecí.
  Lamela 300x3mm nehořlavá (metráž)
  527 Kč (–11 %)
  388,43 Kč bez DPH
  470 Kč / m
 • lamela clear cira
  Čiré lamely chrání proti jiskrám při broušení, proti vlhkosti, prachu, chladu a teplu. Ve této kvalitě jsou vhodné pro použití při teplotách v rozmezí -20 °C až + 50 °C. Nevhodné pro...
  Lamela čirá (metráž) - varianty
  159 Kč (–12 %)
  od 115,70 Kč bez DPH
  od 140 Kč / m
 • Montážní pláty pro lamely
  Montážní pláty na hřebenovou lištu pro pevné uchycení lamelových závěsů. Jednoduchá instalace do prostupových otvorů, svařovacích boxů či brusíren. 
  Montážní pláty pro lamely
  91 Kč (–10 %)
  od 67,77 Kč bez DPH
  od 82 Kč / ks
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.