--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hřebenový systém

Jednoduchý systém použitelný na stávající konstrukce, prostupy a další libovolné použití. Snadná a rychlá výměna opotřebovaných lamel.

Specializujeme se na kompletní dodávku boxů, takže pro nás není problém Vás navštívit, zaměřit, nabídnout a namontovat.

 

Nejprodávanější

 • Řadit dle:
 • 5 položek celkem

Stránka 1/1

 • hrebenovy zaves sinotec
  Hřebenová lišta pro zavěšení lamelových závěsů. Jednoduchá instalace do prostupových otvorů, svařovacích boxů či brusíren. 
  Hřebenová lišta
  1 268 Kč (–10 %)
  od 943,80 Kč bez DPH
  od 1 142 Kč / ks
 • lamela
  Lamely do svařovacích boxů v metráži nabízíme v několika barevných variantách. Lamela je nehořlavá samozhášecí. Uvedená cena za 1 bm. Lamela se prodává po 50m rolech. 
  Lamela 300x2mm nehořlavá (metráž)
  404 Kč (–5 %)
  od 317,36 Kč bez DPH
  od 384 Kč / m
 • lamela
  Lamely do svařovacích boxů v metráži nabízíme v několika barevných variantách. Lamela je nehořlavá samozhášecí. 
  Lamela 300x3mm nehořlavá (metráž)
  533 Kč (–10 %)
  od 395,87 Kč bez DPH
  od 479 Kč / m
 • lamela clear cira
  Čiré lamely chrání proti jiskrám při broušení, proti vlhkosti, prachu, chladu a teplu. Ve této kvalitě jsou vhodné pro použití při teplotách v rozmezí -20 °C až + 50 °C. Nevhodné pro...
  Lamela čirá (metráž) - varianty
  od 157,02 Kč bez DPH
  od 190 Kč / m
 • Montážní pláty pro lamely
  Montážní pláty na hřebenovou lištu pro pevné uchycení lamelových závěsů. Jednoduchá instalace do prostupových otvorů, svařovacích boxů či brusíren. 
  Montážní pláty pro lamely
   (–10 %)
  od 99,17 Kč bez DPH
  od 120 Kč / ks