--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Obalové materiály

Nabízíme obalové materiály, které se používají pro ochranu hotových výrobku při expedici a přepravě. V nabídce máme folie čiré i černé, bublinkové výplně i kartony.

 

Nejprodávanější

 • Řadit dle:
 • 3 položek celkem

Stránka 1/1

 • paska lepici 50mm
  Standardní lepící páska o šířce 50 mm a délce 60 - 66 m v transparentním nebo hnědém (BAHAMA) provedení s lepidlem hotmelt.
 • PULLWORKER
  Nejrychlejší způsob odstranění ochranné fólie z kovů, dřeva a akrylového skla (PMMA) – možný díky našemu jedinečnému a speciálnímu složení pryže.
  Profesionální odlepovací nůž PULLWORKER pro folie
  1 561,98 Kč bez DPH
  1 890 Kč / ks
 • Stretch folie stahovaci kryci černá
  Stretch fólie slouží jako ochrana a fixace pro přepravované zboží nejen na paletách ale i samostatných balíků a dílců. Smršťovací balící fólie ochrání proti mechanickému poškození i...
  Stretch fólie černá 50cm/23my
  239,67 Kč bez DPH
  290 Kč / ks