POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- = DOVOLENÁ = od 20. do 24. 7. 2020 budeme čerpat dovolenou. Objednávky přijímáme a 27. 7. budeme znovu expedovat. V nutných případech napište dotaz mailem na sedlacek@technitom.cz , na který budeme průběžně odpovídat. Děkujeme za pochopení.

masky STS SHIGEMATSU

Značka SHIGEMATSU je vyvíjena a vyráběna v Japonsku již od roku 1917. Dnes patří mezi jedničku ve světě v ochraně dýchacích cest, kdy nabízí kompletní portfolio celoobličejových masek a polomasek pro opakované používání v nejnáročnějších podmínkách pro strojírenský, stavební, hutní, chemický průmysl, zdravotnictví, atd.

Značka dává důraz na panoramatický výhled, snadné ovládání a komfort.

K maskám jsou možné objednat filtry pro částicové, organické plyny a páry, amoniak a organické deriváty amoniaku, oxid siřičitý a další kyselé plyny a páry, inorganické plyny a páry.

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 15 položek celkem

Stránka 1/1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.