--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ochranný štít CA-3

710300
10 hodnocení

Lehký ochranný štít CA-3 s jednoduše vyměnitelným zorníkem poskytuje ochranu obličeje a dýchacích cest při broušení. Propojitelné s jednotkami CleanAir - více "zde".

  • 4 856 Kč 976 Kč –20 %
    3 206,61 Kč bez DPH
  • (2 ks) Skladem
3 880 Kč / ks
Kategorie: Ochranné pomůcky pro broušení
Připojení: QuickLOCK (rychlospojka)
Zorník: polykarbonát
 

Pohodlný nastavitelný hlavový kříž zajišťuje uživatelský komfort při nošení. Možnost nastavení velikosti obvodu a výšky hlavy v širokém rozsahu.

Dostupné se dvěma základními typy zorníků:
Polykarbonát – vysoká mechanická odolnost, vhodné pro broušení. Dle EN 166 chrání proti nárazu částic se střední energií
Acetát – vysoká chemická odolnost. Vhodné pro prostředí s požadovanou chemickou ochrannou. Pozor! – tento typ zorníku není určen pro broušení. Dle EN 166 chrání proti rozstřiku kapalin.

Oblast použití
• Prašné provozy bez nutnosti ochrany krku a ramen
• Pracoviště s nízkými požadavky na chemickou odolnost
• Těžké průmyslové provozy – broušení, úpravy povrchů
• Stavebnictví

Náhradní zorníky a folie objednávejte "ZDE".

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: