--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kukla P810E RED

10.55-P800E-F3
1 hodnocení

Kukla svářečská samostmívací P810E RED slouží k ochraně Vašeho zraku před UV/IR zářením, odstřikujícím kovem při sváření a odletujícími částicemi při broušení.

  • 1 200 Kč 351 Kč –29 %
    701,65 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem
849 Kč / ks
Kategorie: Svářečské kukly
Zorné pole kazety: 98 x 44 mm
Klasifikace optiky (?): 1/1/1/1
Rozsah clony (DIN) (?): 9-13 DIN
Funkce/režimy: sváření/broušení
Typ baterie: solární článek/baterie CR2450
Váha: 480 g
 

Kukla svářečská samostmívací P810E RED slouží k ochraně Vašeho zraku před UV/IR zářením, odstřikujícím kovem při sváření a odletujícími částicemi při broušení. Povrch kterým je samostmívací svářecí kukla opatřena zvyšuje její mechanickou odolnost a minimalizuje poškození případným naleptáváním při sváření. Primárním účelem svářecí kukly je ochrana při svařování, avšak při přepnutí jediného tlačítka na vnější pravé straně kukly se z ní stává bezpečný pomocník při broušení, čímž lze eliminovat tolik nepopulární výměny štítu a kukly, snížit tak náklady a zefektivnit Vaší práci. Svářecí kukla je osazena filtrem se 4 snímači, který je napájen solárním článkem a dvěma vyměnitelnými bateriemi.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: