--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kukla Speedglas 100V Xterminator - 10 % AKCE ŠROTOVNÉ

752220
Neohodnoceno
3M

Kukla Speedglas 100V vhodná pro většinu procesů obloukového svařování vč. MMA, MIG/MAG. Speedglas svařovací filtr 100V je vhodný i pro svařování TIG s vysokými proudy.

  • 8 790 Kč 2 640 Kč –30 %
    5 082,64 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem
6 150 Kč / ks
Kategorie: Svářečské kukly
Zorné pole kazety: 44 x 93 mm
Výdrž baterie: 1500 hodin
Solární článek: NE
Možnost bezpečnostní přilby: ANO
Klasifikace: 1/2/2/2
Tmavý stav: 8 - 12 DIN
Automatické zapnutí: NE
Doba přepnutí (světlo-tma): 0,1 ms (+23°C)
Záruka: 2 roky
 

Řada grafických svařovacích kukel 3M Speedglas 100 poskytují působivou ochranu a funkce s výraznými grafickými vzory - to vše se specifickou identitou. Stmívací kazeta vyrobena ve Švédsku.

Pro broušení možnost zaaretování kazety na stupni ztmavení 3. Vysoké hodnocení podle požadované evropské normy EN 175: B.

Veškeré náhradní díly a přestavby pro tuto kuklu, které nemáme v našem e-shopu  Vám rádi nabídneme na základě Vaší poptávky, případně poradíme telefonicky. Rozpad dílů ke kukle najdete v obrázcích u této položky nebo v katalogu Speedglas.

Ke stažení:
"Technický list"
"Technický list pro kombinaci s přilbou"
- tuto variantu nabízíme na základě poptávky
"Návod k použití"

Speedglas 100V Blaze


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: