--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Doprava zdarma

Kukla Speedglas 9100XXi

501826
24 hodnocení
3M

Svářečská kukla Speedglas 9100XXi s automatickým stmíváním dokáže pomocí stisknutí externího tlačítka přepínat mezi dvěma nastaveními paměti - každou s vlastním tmavým odstínem, citlivostí přepínání a zpožděním při přepínání z tmavého do světlého stavu. Ovládací prvek je umístěn na stříbrné přední části masky. Kazeta má více přírodních barev. Při pohybu kukly se automaticky zapne.

  • 22 581 Kč 7 891 Kč –34 %
    12 140,50 Kč bez DPH
  • (11 ks) Skladem
14 690 Kč / ks
Kategorie: Svářečské kukly
Reálné zobrazení barev: ANO (TRUE COLOR)
Zorné pole kazety: 107 x 73 mm
Výdrž baterie: 1800 hodin
Solární článek: NE
Možnost bezpečnostní přilby: ANO
Klasifikace (?): 1/1/1/2
Tmavý stav (?): 5, 8, 9-13
Automatické zapnutí: ANO
Doba přepnutí (světlo-tma): 0,1 ms (+23°C)
Záruka: 2 roky
 

Veškeré náhradní díly a přestavby pro tuto kuklu, které nemáme v našem e-shopu  Vám rádi nabídneme na základě Vaší poptávky, případně poradíme telefonicky. Rozpad dílů ke kukle najdete v obrázcích u této položky nebo v katalogu Speedglas.

Kazeta vyrobena ve Švédsku.

Ke stažení:
"Technický list"

 

Kukla Speedglas 9100XXi


Nastavení kazety XXi


Přepínání kazety 9100XXi


Výměna kazety 9100 za 9100XXi


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: