--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Dobrý den, od 21. - 30. 7. probíhá celofiremní dovolená. Vaše objednávky budou zpracovány, ale první expedice budou možné od 2. 8. 2021. V urgentních případech na dotazy můžeme odpovědět. Děkujeme za pochopení. TECHNITOM s.r.o. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Doprava zdarma

Malé odsávací zařízení AER 201

AER201
2 hodnocení

Odsávání svářečských dýmů při svářečských aplikacích menšího rozsahu

  • 20 570 Kč 2 080 Kč –10 %
    15 280,99 Kč bez DPH
  • 1 týden
18 490 Kč / ks
Kategorie: Mobilní odsávací zařízení
Délka hadice: 2 m
Sací průtok: 250 m3/hod
Krytí: IP 55
Účinnost filtrace: 85 %
Celková hmotnost: 20 kg
Hlučnost: 65 dB
 

Nová kompaktní přenosná jednotka AER201 slouží k odsávání dýmů vznikajících při svařování. Pracuje na bázi recyklace vzduchu - nasává znečištěný vzduch, který přefiltrovaný vypouští zpět do prostoru. Díky svým kompaktním rozměrům je snadno přenosná. Je vhodná spíše ke krátkodobým činnostem např. servisům, opravám a občasnému svařovaní s menší koncentrací škodlivin. Filtr se skládá z lapače jisker, částicového a uhlíkového filtru. Dvoumetrová flexibilní hadice s magnetickým držákem umožňuje snadné upevnění koncovky hadice bezprostředně u zdroje zplodin.
Jednotka je vybavena manuálním regulátorem průtoku vzduchu a vývodem, na který lze připojit hadici o průměru 55 mm a vzduch vyvést na žádoucí místo.

Výhody:
• kompaktní rozměry
• snadná ovladatelnost
• regulace průtoku vzduchu

Promovideo


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.