--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jednorázový ochranný oděv paint-tex typ 5/6 kat. III vel. M

30762-00
2 hodnocení
NO
  • 1 z 3

AKCE - do vyprodání stávajících zásob. Ochranný oděv s chemickou ochranou proti částicím. Paint-tex® plus celkově spolehlivě chrání před ohrožením zdraví, částicemi v průmyslových a automobilových lakovnách, při renovačních pracích nebo při sanaci kontaminovaných míst a azbestu.

  • 313 Kč 154 Kč –49 %
    131,40 Kč bez DPH
  • (33 ks) Skladem
159 Kč / ks
Kategorie: jednorázové oděvy
Velikost: M
Kategorie: III
Doporučený typ hořáku: 5/6
Barva: světle šedá
 

Vlastnosti
antistatický · bez vláken · odolný proti otěru

Speciální funkce
· Vícevrstvý materiál SMS
· Krycí pásek na zip
· Dvoubarevný zip
· Kapuce s elastickým pasem
· Pás, paže a nohy elastické

Bezpečnost plus pohodlí:
Osobní ochranné prostředky (OOP) musí splňovat zvláštní požadavky TSI - lze přizpůsobit dané pracovní oblasti v průmyslu nebo řemesle.
Existují tři kategorie OOP:
I. malé riziko,
II. střední rizika, která mohou způsobit vážné zranění,
III. smrtelné nebo nevratné poškození.
Kategorizace jednorázových ochranných oděvů programu zetDress byla provedena podle podrobného zkoumání předpisy EU. Produkty PSA programu ZVG jsou koordinovány tak, aby zaměstnanci byli vždy optimálně chráněni.
Ochranný oděv ZetDress® od ZVG kombinuje účinnou ochranu a vysoký komfort nošení a zajišťuje dodržování přísných pokynů EU v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.
Kvalitní kombinézy zetDress® testované na CE nabízejí ten pravý pro individuální účel a ochranný účinek. 


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: