--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Dobrý den, od 21. - 30. 7. probíhá celofiremní dovolená. Vaše objednávky budou zpracovány, ale první expedice budou možné od 2. 8. 2021. V urgentních případech na dotazy můžeme odpovědět. Děkujeme za pochopení. TECHNITOM s.r.o. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Technické kartáče

 

Nejprodávanější

 • Řadit dle:
 • 8 položek celkem

Stránka 1/1

 • Hrncový kartáč copánkový M14
  Copánkové provedení pro náročnější čistící práce a opracování velkých ploch - agresivní odstraňování strusky, rzi a okují. Závit M14 pro uchycení na vřeteno úhlové brusky. 
  Hrncový kartáč copánkový M14
  od 47,93 Kč bez DPH
  od 58 Kč / ks
 • lessmann mosaz
  Hrncové vlnité kartáče určené pro lehké až středně těžké odstraňování rzi a otřepů. Závit M14 pro uchycení na vřeteno úhlové brusky. Síla drátků u nerezu je 0,35 mm, u mosazi 0,3 mm.
  Hrncový kartáč vlnitý M14
  od 44,63 Kč bez DPH
  od 54 Kč / ks
 • nerezový kartáč
  Ruční kartáč s dřevěnou rukojetí je ideálním nástrojem pro dočištění koutových svárů po oklepání strusky kladívkem. Kartáče nabízíme v různých materiálových provedeních. 
  Kartáč koutový s dřevěnou rukojetí - varianty
  od 72,73 Kč bez DPH
  od 88 Kč / ks
 • ocelový kartáč
  Ruční kartáč s dřevěnou rukojetí je ideálním nástrojem pro dočištění svárů po oklepání strusky kladívkem. Kartáče nabízíme v různých materiálových provedeních a počtu řad. 
  Kartáč s dřevěnou rukojetí - varianty
  od 44,63 Kč bez DPH
  od 54 Kč / ks
 • Kartáč s plastovou rukojetí - varianty
  Ruční kartáč s plastovou rukojetí je ideálním nástrojem pro dočištění svárů po oklepání strusky kladívkem a k dalším účelům při čištění kovů. Kartáče nabízíme v různých materiálových...
  Kartáč s plastovou rukojetí - varianty
  od 28,93 Kč bez DPH
  od 35 Kč / ks
 • kartac hrnek na stopce
  Všestranně použitelné profesionální stopkové kartáče tvaru "HRNEK" pro čištění, odstraňování rzi, okují, otřepů, barvy. Použitelné v přímých bruskách, aku a elektrických vrtačkách. Stopka...
  Kartáče na stopce - hrncový
   (–11 %)
  od 30,58 Kč bez DPH
  od 37 Kč / ks
 • kart M14 kal ocel
  Technický kuželový kartáč s mnohostranným využitím pro lehké až střední znečištění. Pro upnutí na vřeteno úhlové brusky se závitem M14.
  Kuželový kartáč M14
  od 45,45 Kč bez DPH
  od 55 Kč / ks
 • Radiální kartáč copánkový M14
  Copánkový ocelový radiální kotouč pro upnutí M14. 
  Radiální kartáč copánkový M14
  od 52,89 Kč bez DPH
  od 64 Kč / ks
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.