--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Svářečky MIG/MAG synergické

Synergické stroje mají jednoduché ukládaní parametrů svařovacího programu. Nové parametry lze opakovaně přepisovat. Jde o zdroje s velmi jednoduchým ovládáním a rovnoměrnou regulací posuvu drátu od 0,5 do 20 m/min. Konektor dálkového ovládání UP/DOWN umožňuje propojení dálkového ovl. v rukojeti hořáku. Umožňuje nastavení časových hodnot předfuku a dofuku plynu, dohoření drátu. Funkce SOFT START je měkký start svařovacího procesu umožňuje nastavení náběhové rychlosti drátu před počátkem svařování. 

KÜHTREIBER - založeno v roce 1998 jako rodinný podnik, který se od samého počátku zabývá vývojem a výrobou svařovací techniky včetně příslušenství pro svařování. Kühtreiber, s.r.o. se svým týmem zkušených odborníků s dlouholetou praxí v oboru navazuje na již mnoholetou tradici výroby svařovací techniky v Třebíči, započatou v roce 1985.

KOWAX - kvalitní a spolehlivé zdroje s nejnovějšími technologiemi pro svařování s příznivými cenami pro hobíky, údržby a montáže. 

Na základě poptávky nabídneme speciální ceny s veškerým vybavením. Dodáváme kompletní sestavy dle vašich požadavků včetně plynových lahví CO²/směsný plyn. 

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 16 položek celkem

Stránka 1/1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.