--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kukla BALDER SmarTiger + záruka 3 roky + 5 fólií zdarma

402360
4 hodnocení

Koncept Smar TIGer využívá profesionály prověřeného skeletu BH3 v kombinaci s kvalitními samostmívacími filtry Balder SQ 9-13.

  • 8 349 Kč 2 089 Kč –25 %
    5 173,55 Kč bez DPH
6 260 Kč / ks
Kategorie: Svářečské kukly
Klasifikace: 1/1/1/3
Zorné pole kazety: 96 x 46,5 mm
Solární článek: ANO
Tmavý stav: 9-13 DIN
Grafické varianty: ANO
 

Ideální pro příležitostné svářeče, pracovníky údržby, karosáře, a stavební montéry, kteří hledají cenově dostupné řešení při zachování požadované kvality. Kukla se vyznačuje nízkou hmotností, vysokým komfortem, širokým rozsahem nastavení citlivosti snímacích senzorů a záruky 3 let. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: