--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Doprava zdarma

Ochranná přilba CA-40G s brusným štítem

704100
2 hodnocení

Kombinace brusného štítu a ochranné přilby s integrovaným rozvodem vzduchu. Zajišťuje ochranu hlavy, dýchacích cest, zraku, obličeje a sluchu ve velmi těžkých průmyslových provozech.

  • 9 437 Kč 1 887 Kč –20 %
    6 239,67 Kč bez DPH
  • (8 ks) Skladem
7 550 Kč / ks
Kategorie: BROUŠENÍ
Barva: černá
 

CA-40G
Kombinace brusného štítu a bezpečnostní přilby s rozvodem vzduchu. Zaručuje ochranu hlavy, zraku, obličeje, dýchacích cest a sluchu. Kvalitní torický zorník s úpravou proti mlžení a poškrábání zaručuje perfektní vidění a zvýšenou odolnost. Snadná výměna zorníků za DIN4 či DIN5 dává možnost použití pro plasmové a plamenové metody.

Oblast použití:
- těžké průmyslové provozy, broušení a další úpravy povrchů
- automobilový průmysl, stavba lodí, stavebnictví

Sluchátka lze objednat v rámci příslušenství (útlum 26/29/32 dB)

NOVÉ BRUSNÉ ZORNÍKY
Můžete si vybrat mezi dvěma různými úrovněmi zatmavení DIN 4 a DIN 5 či žlutý zorník.
Nové torické zorníky nabízí perfektní optickou kvalitu (EN 166 třídy 1) a zvýšenou odolnost – ochranu proti rychle se pohybujícím částicím.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: