--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Novinka Doprava zdarma

Mobilní odsavač dýmu a olejové mlhy FOX 230V

FOX00H0000NN0
1 hodnocení

Mobilní odsávací jednotka vhodná pro odsávání svářečských dýmů, mastných dýmů a olejových mlh pro manuální, nebo poloautomatická pracoviště. Je vybavená digitálním ovládacím panelem se signalizací zanesení filtru.

  • 133 645 Kč 13 365 Kč –10 %
    99 404,96 Kč bez DPH
  • (2 ks) 2-3 týdny
120 280 Kč / ks
Kategorie: Mobilní odsávací zařízení
Sací výkon ventilátoru: 2500 m3/hod.
Efektivní sací výkon: 1200 m3/hod.
Účinnost filtrace: 99,5 %
Síťový proud/příkon 60%: 1,5 kW
Hlučnost: <70 dB
Hmotnost: 162 kg
El. připojení: 1×230V/50-60Hz
 

Dodávka:
Mobilní odsávací jednotka FOX vybavena sadou předfiltrů a hlavním filtrem.
Kabel 230V
- dodáváno bez ramene. 

Vhodná ramena Armotech 3 m/4 m

KONSTRUKCE
Jednotka je vyrobená z oceli opatřené práškovou barvou, kompletně připravená k použití na otočných kolečkách pro snadnou manipulaci.

PŘÍSLUŠENSTVÍ (volitelné na poptání)
- Kloubové odsávací rameno Armotech pr. 160 mm.
- Flexibilní hadice T20 pro odsávání vysoce prašné atmosféry a kyselých par, max. délka 5m.

FILTRAČNÍ SEKCE
Skládá se ze dvou částí:
- Přední komora, kde se snižuje rychlost průtoku vzduchu, aby bylo zajištěno pomalé pronikání skrz dvoustupňový kovový filtr a následně se oddělí kapaliny od pevných částic, kapaliny se následně přelijí do spodní sběrné nádrže.
-
Druhá filtrační komora obsahuje vysoce účinný filtr, který zachycuje pevné částice a zbytky oleje přítomných v proudícím vzduchu.

Nasávání dýmů


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: