--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Novinka Doprava zdarma

Kukla KOWAX KWX730ARC++ vč. nano čističe + kvalitní pár rukavic ZDARMA

KWX730ARCPLUSPLUS_S01
7 hodnocení
  • 1 z 3

Vylepšená svářečská kukla KOWAX KWX730ARC++ vyjde vstříc i náročnému svářeči.


  • 3 428,93 Kč bez DPH
  • (7 ks) Skladem
4 149 Kč / ks
Kategorie: Svářečské kukly
Klasifikace: 1/1/1/1
Zorné pole kazety: 95 x 62 mm
Počet senzorů: 4 x
Tmavý stav (?): 5-8/8-13 DIN
Funkce/režimy: broušení/TIG od 2A (i v pulzu)
Zdroj: solární článek/baterie CR2450
Hmotnost: 0,58 kg
 

Externí ovládání broušení + zvýšená ochrana proti tepelnému záření to je nová KWX730ARC++.
Není 1/1/1/1 jako 1/1/1/1, i zde jsou velké rozdíly. KWX730ARC++ přináší nejlepší 1/1/1/1 dle EN379 s nejmenší difuzí světla na trhu. Nejméně rozostřený obrázek + reálné barvy v plném spektru = nejlepší optický komfort pro Vaše oči a oči máte jen jedny.
Exkluzivní design v kombinaci KOWAX žluté, hliníku a karbonu.

Hlavní parametry:
- Exkluzivní funkce ARC+ (Advanced Real Color) – reálné barvy na celém barevném spektru, věrné podání, červené, žluté, modré, zelené barvy.
- Tato kukla definuje nový standard v optické kvalitě a provedení ve své třídě na trhu.
- Nejvyšší optická kvalita filtru 1/1/1/1 EN379, i v této specifikaci jsou mezi jednotlivými produkty na trhu značně rozdíly. KOWAX překonává světovou konkurenci a definuje novou úroveň optického komfortu pro svářeče díky o řád lepším výsledkům v difuzi světla přes ztmavený filtr (druhé číslo ve specifikaci dle EN379 – rozostření – viz. naznačeno zde), tato hodnota je zcela zásadní pro optický komfort při svařování. Vaše oči musí méně doostřovat, což má za následek méně unavené oči, menší sklony k bolení hlavy atd. Poznáte rozdíl.
Samostmívací filtr ve specifikaci 1/1/1/1 dle EN379 jako zásadní a nejdůležitější parametr pro ochranu Vašich očí. (viz.EN 379 – Prostředky k ochraně očí – Automatické svářečské filtry, obr.níže).
- Při výběru nebo hodnocení samostmívací kukly vždy porovnávejte hlavně tyto parametry, které určují optickou kvalitu filtru, tedy to nejpodstatnější v ochranně Vašich očí během samotného svařování.
- Rozměr zorného pole: 95 x 62 mm.
- 4 optické senzory.
- Permanentní ochrana proti UV/IR záření (ultrafialové a infračervené spektrum světla) clona 16 dle DIN – nejvyšší ve své třídě na trhu.
- Clona při rozjasněném filtru 3,5 dle DIN.
- Plynule proměnná clona při zatmaveném filtru (při svařování) 5-8, 8-13 dle DIN ovládaná externě potenciometrem.
- Spolehlivá detekce oblouku od 2 [A] (i v pulzu).
- Filtr je napájen ze solárního článku + na výměnnou lithiovou baterii CR2450, toto řešení zajišťuje dlouhou životnost.
- Samostmívací filtr je vybaven LED indikátorem slabé baterie.
- Nastavení zpoždění, můžete si tedy nastavit, za jak dlouhou dobu po zhasnutí oblouku se filtr opět rozjasní (do clony 3,5), tak aby zkompenzoval zbytkový jas, který může svarek/svár produkovat. Tento čas se dá plynule regulovat v rozmezí 0,1~1s interním potenciometrem.
- Rychlost zatmavení po nastartování oblouku 0,04 ms.
- Vypnutí/zapnutí – automatické.
- Funkce: Broušení (externí ovladač).
- Vhodná pro: Excelentní pro nízké TIG ≥2 [A]/DC; ≥2 [A]/AC, MIG/MAG; MIG/MAG Pulse; Plasma Řez./Svař.; MMA,TIG, atd.viz.manuál.
- Přední krycí folie s těsněním – toto je velmi podstatné – podél nezatěsněné krycí folie mohou do kukly vnikat zplodiny a nečistoty k filtru.
- Klenutá přední krycí folie – zajišťuje lepší odraz rozstřiku, záření a také vzduchovou mezeru mezi krycí folii a samostmívacím filtrem pro lepší cirkulaci vzduchu před filtrem.
- Provozní teplota od -10°C ~ +55°C – nejlepší hodnoty ve své třídě na trhu.
- Hmotnost 445g – (s novým vyztuženým skeletem 580g).

Příslušenství:
Zvětšovací skla (1,5; 2; 2,75 dioptrie) – JE TŘEBA DOKOUPIT SAMOSTATNĚ
V balení 1ks náhradní přední krycí folie
V balení český manuál
V balení záruční list

Speciální sleva na vyžádání!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: