--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Držák úhlové brusky 150/180 - magnetický

MGH600
1 hodnocení

Pro usnadnění úchopu brusky s veškerým příslušenstvím v jednom držáku. 

  • 1 655 Kč 248 Kč –14 %
    1 162,81 Kč bez DPH
  • 2-3 dny
1 407 Kč / ks
Kategorie: BROUŠENÍ
Pro brusky: 150 - 180 mm
 

Praktický, kompaktní a přenosný. Držák brusky udrží váhu většiny úhlových brusek do 180 mm. Držák je uzpůsobený pro příslušenství, kde budete mít vše na jednom místě (místo pro klíč na povolování, pro náhradní kotouče a háček na navíjení kabelu. Silná magnetická základna může být namontována k jakémukoli ocelovému povrchu. 

Ukládejte 150 - 180 mm brusku do tohoto nového držáku, abyste zamezili poškození drahého nástroje, maximalizovali cenný prostor a vytvořili organizovanou pracovní plochu.

Obsahuje:
- nastavitelná konzole pro zavěšení kabelu
- nastavitelná výška a úhel
- deska s ochranou proti převržení a úložným místem pro součástky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: