--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Separační sprej KOWAX 400 ml

KWXSS
5 hodnocení
  • 1 z 2

SEPARAČNÍ SPREJ KOWAX je speciální svařovací separační sprej bez obsahu silikonu, který zajišťuje výrazné zvýšení životnosti koncových dílů svařovacích hořáků. Usnadňuje posun svařovacího drátu a hlavně zabraňuje tvorbě usazenin na obrobcích a ve svařovacích hubicích. Nastříkat tenkou vrstvu na chladné vnitřní části hořáku (do hubice) a svařovaného dílu. Nestříkat na horké nebo žhavé díly.


  • 57,02 Kč bez DPH
  • (10 ks) Skladem
69 Kč / ks
Kategorie: Chemie
Obsah: 400 ml
 

Brání přilepování rozstříkaného kovu a strusky při svařování v hubici a na svařovaném díle.
Zvyšuje životnost průvlaků a hubic hořáků.
Usnadňuje posuv svařovacího drátu.
Nemá vliv na následné povrchové úpravy: katoforéza, galvanika, zinek (chem., žár.), lakování atp.
Jako jeden z mála produktů na trhu je opatřen parfemací, která slouží jako bezpečnostní funkce pro případy, kdyby se uvolnil celý obsah aerosolu do vzduchu, parfemace upozorní obsluhu na vysokou koncentraci tlačného plynu ve vzduchu a riziko výbuchu (v těchto případech zajistěte dostatečné odvětrání).

Popis výrobku


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: