--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vysoce výkonný podložný disk 3M 125 pro fíbrdisky s chladícími žebry

7000032410
1 hodnocení
3M
  • 1 z 2

Podpěrný kotouč o průměru 123 pro fíbrdisky pr.125 s chladícími žebry, závitem M14 pro úhlové brusky. Max. počet otáček je 12.000/min.

  • 646 Kč 129 Kč –19 %
    427,27 Kč bez DPH
  • (7 ks) Skladem
517 Kč / ks
Kategorie: BROUŠENÍ
 

3M™ Vroubkovaná podložka se vyznačuje unikátním vroubkovaným vzorem a je odolná vůči teplotám nad 100 °C. Při použití společně s kotouči 3M™ Cubitron™ II nabízí toto řešení lepší životnost kotouče i úběr, výsledkem čehož jsou nižší náklady a vyšší výkonnost.

Je-li nářadí použito s fíbrovými disky 3M™ Cubitron™ II, tyto podložky prodlužují životnost disků, zajišťují rychlejší broušení s nižšími náklady a vyšším výkonem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: