--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Keramický sprej BINZEL 400ml

192.0229
1 hodnocení
  • 1 z 2

Premium separační prostředek pro svařovací hořáky od výrobce BINZEL.

  • 804 Kč 164 Kč –20 %
    528,93 Kč bez DPH
  • (54 ks) Skladem
640 Kč / ks
Kategorie: Chemie
Obsah: 400 ml
 

Keramický sprej („Keramikspray“) společnosti ABICOR BINZEL se vyznačuje vysokou odolností proti působení vysokých teplot a nabízí proto dlouhodobou ochranu proti ulpívání svařovacího rozstřiku na plynových hubicích, proudových špičkách a rovněž na všech dalších, při svařovacím procesu používaných, zařízeních. Keramický sprej ABICOR BINZEL zvyšuje disponibilitu výrobního zařízení a snižuje tak průběžné náklady na jeho údržbu. Hodí se velmi dobře také pro automatizované obory s dlouhotrvajícími svařovacími procesy.

Po nástřiku se vytvoří bílý, keramický ochranný film s vysokou tepelnou odolností. Díky extrémně krátkému času zaschnutí, který se pohybuje okolo pěti sekund, je možno neprodleně po nástřiku spustit svařovací proces.

■ Neobsahuje silikon
■ Velký podíl keramiky – velký ochranný dosah
■ Snížení průběžných nákladů na údržbu
■ Zvýšení disponibility výrobního zařízení
■ Vynikající přilnavost vytvořeného povlaku
■ Vysoká míra odolnosti proti otěru
■ Velmi krátký zasychací čas (cca 5 sek.)
■ Pro všechny svařovací hořáky MIG/MAG
■ Pro všechny procesy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: