--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Separační kapalina PROTEC CE15L BINZEL

192.D036
4 hodnocení
 • 1 z 2

Efektivní ochranný prostředek pro svařování, zaručující perfektní kvalitu následného zinkování nebo nátěrů.

 • Více informací v tabulce variant 507 Kč –20 %
  od 297,52 Kč bez DPH
od 360 Kč / ks
Kategorie: Chemie

Zvolte variantu

 • typ: 10 litrů kanistr
  • Kód: 192.D018 |
  • Skladem (34 ks)
  2 534 Kč  (–20 %)
  1 675,21 Kč bez DPH
  2 027 Kč / ks
     
 • obsah: 400 ml
  • Kód: 192.D036 |
  • 1 - 2 týdny (2 ks)
  451 Kč  (–20 %)
  297,52 Kč bez DPH
  360 Kč / ks
     
 

- Vysoký stupeň ochranného působení i po zaschnutí (dlouhodobá ochrana)
- Perfektní výsledky svařovacích operací bez tvorby póru
- Bezpečnost: bez silikonu, nehořlavý a biologicky odbouratelný
- Optimální výsledky dosažené u povrchových úprav (žárové zinkování, kataforéza, nanášení práškové barvy atd.)
- Optimální řešení pro běžnou i pozinkovanou ocel, nerez a další materiály

POŽADAVKY: Při svařování vzniká rozstřik nezávisle na tom, zda se jedná o svařování MIG/MAG, bodové, laserové, anebo o pájení drátem CuSi. Rozstřik se v praxi nedá beze zbytku odstranit dokonce ani v případe optimalizovaných pracovních postupů. Pokud se chceme vyhnout nákladům na dokončovací práce a úbytku na kvalitě, je ochrana proti svarovému rozstřiku nevyhnutelná. Dobrý svařovací ochranný sprej nemůže poskytovat pouze ochranu proti rozžhaveným kovovým odstřikům, ale musí také zaručovat optimální převařitelnost, podporovat proces čištění a umožnit bezproblémovou povrchovou úpravu.

OBLASTI POUŽITÍ A PŘEDNOSTI PŘÍPRAVKU PROTEC CE15L
- Povrchy obrobku - Odpadají dokončovací práce, zachovává se kvalita povrchu a získá se optimální příprava pro povrchovou úpravu.
- Dílenské přípravky - Zachovává se přesnost dosedacích ploch a funkčnost upínacích dílu, snižují se nároky na čištění přípravků a prodlužuje se jejich životnost.
- Nástroje - (svařovací pistole MIG/MAG, pistole pro přivařování svorníku aj.) Odpadají poruchy funkčnosti, snižují se nároky na čištění, prodlužuje se životnost a zvyšuje produktivita.

Většina používaných ochranných prostředků proti rozstřiku při svařování má negativní účinky na kvalitu nebo optický vzhled následných povrchových úprav. Jejich použití může vést k narušení povrchu následné povrchové úpravy, popřípadě ke korozi. Rozstřik je sice odstraněn, na materiálu zůstávají ale následně místa, na kterých nedojde ke kvalitní povrchové úpravě, ať již se jedná o nátěr nebo zinkování.

Odpovídající ochranný prostředek proti rozstřiku při svařování je rozhodujícím předpokladem pro následné kvalitní povrchové úpravy zinkováním nebo nátěrem.

Biologicky odbouratelný ochranný svařovací prostředek PROTEC CE15L optimalizuje kvalitu svařovaných dílů díky ochrannému a samočisticímu efektu během jednoho pracovního kroku. Výsledkem je svar bez pórů a víceprací, spojených s následnými povrchovými úpravami svařence zinkováním, práškovým nanášením barev nebo lakováním.
 
Ochranný svařovací přípravek PROTEC CE15L je vodní emulze na bázi glycerínesterových olejů a emulgátorů, který neobsahuje silikon ani freonové sloučeniny.

Přípravek je určen pro ochranu svařenců a svařovacích přípravků proti ulpívání rozstřiku při svařování. Přípravek působí jak v „mokrém“ stavu – během svařování chrání před ulpíváním rozstřiku, tak po ukončení svařování, kdy zajišťuje dočasnou ochranu proti korozi. Z toho důvodu jej lze použít i jako dočasnou ochranu upravených ploch v případě, kdy další operace (povrchová úprava nebo jiné zpracování) následuje s určitým časovým odstupem.

 
Přípravek je prověřen a certifikován pro použití v procesech:

Svařování
Lakování
Pokovování povrchu
Práškové lakování
Galvanické úpravy

 

Důležité upozornění:
Prostředek je třeba důsledně chránit před mrazem. V případě zmrznutí zcela ztrácí účinnost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: