--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Separační sprej ESAB Aristo Fluid 500ml

0700014073
1 hodnocení

Separační sprej ESAB Aristo Fluid je více než klasický sprej s ochrannou proti rozstřiku. ESAB vyvinul výrobek, který má vyšší koncentraci aktivní látky než kterýkoliv jiný podobný výrobek.

  • 283 Kč 56 Kč –19 %
    187,60 Kč bez DPH
  • (19 ks) Skladem
227 Kč / ks
Kategorie: Chemie
Obsah: 500 ml
 

Výrobek se nevypařuje ze svařence, poskytuje vynikající celkovou ochranu od kraje svaru přes celý výrobek. Výrobek je zcela bezpečný, neobsahuje nebezpečné škodlivé látky. Kapalina neobsahuje silikon a je rozpustná ve vodě, nenarušuje nátěry ani jiné povrchové úpravy. Sprej obsahuje 500ml aktivní kapaliny, neobsahuje rozpouštědla. Kapalina se uchovává v hliníkovém sáčku vloženém v plechovce. Tlak kolem sáčku způsobuje, že kapalina vytéká po otevření ventilu ven. To umožňuje, že lze provádět nástřik v jakémkoliv úhlu a spotřebovat náplň v plechovce do poslední kapky. Účinnost výrobku je zajištěna tím, že se uvolňuje pouze aktivní kapalina.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: