--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Separační sprej ESAB HIGH-TECH 400ml

0760025500
Neohodnoceno

Kombinuje vynikající účinnost s aktivní ochranou životního prostředí a zdraví. Sprej HIGH – TECH účinně zabraňuje ulpívání rozstřiku na obrobku. 

  • 176 Kč 36 Kč –20 %
    115,70 Kč bez DPH
  • (20 ks) Skladem
140 Kč / ks
Kategorie: Chemie
Obsah: 400 ml
 

Sprej je zcela nehořlavý, není klasifikován jako toxický, neobsahuje škodlivé plyny a je bezpečný pro pokožku. Jako hnací plyn je použit stlačený vzduch. Sprej neobsahuje rozpouštědla a není zdroje nepřímého znečištění vzduchu ani nepřispívá ke skleníkovému efektu. Neobsahuje silikon a je rozpustný ve vodě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: