--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sprej na čištění masek, štítů 200 ml NanoClean

KWXNC
2 hodnocení

Sprej 200ml pro pravidelné čištění a údržbu všech typů ochranných štítů, svářečských kukel (vhodný pro všechny části štítu/kukly), svářecích zařízení, ručního a elektrického nářadí, plastů a skla.


  • 158,68 Kč bez DPH
  • (9 ks) Skladem
192 Kč / ks
Kategorie: Chemie
Obsah: 200 ml
 

- Ekologické balení (mechanický rozprašovač) bez nebezpečného (hořlavého) tlačného plynu.
- Chrání a dezinfikuje.
- NANO technologie čistí a chrání povrch v jedné aplikaci, vytváří suchý a bezbarvý ochranný film, který výrazně omezuje následnému znečištění.
- Anti Fog – ochrana proti zamlžování.
- Poskytuje vysoce efektivní a ekonomickou ochranu s velice jednoduchým odstraňováním široké škály nečistot.
- Nezanechává šmouhy.
- Odstraňuje provozní nečistoty a obnovuje původní barvy a lesk.
- Chrání masku před agresivními látkami a odstřiky tvořenými během svařování.
- Nepoškozuje žádné součásti.
- Netoxický.
- Prodlužuje životnost štítu/kukly.
- Použitelný i na skla (např.okna automobilů) či zrcadla, ostatní plasty, kde taktéž vytváří ochranný NANO film.
- DOBŘE BIOLOGICKY ODBOURATELNÝ.

POUŽITÍ:

Nestříkat na horké části. Nastříkat tenkou vrstvu (ze vzdálenosti ca.30cm). Následně vyčistit utěrkou nepouštějící chlupy.

Následně znova naneste tenkou vrstvu tak, aby celý povrch byl mokrý a nechte zaschnout, nestírejte. Musí se vytvořit film.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: