--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Set pro čištění nerezu ABICLEANER 800 AC BINZEL + ochranné brýle a rukavice

192.0362
4 hodnocení

Kompletní set pro elektrochemické čištění nerezu a pasivaci dodávané v setu k okamžitému použití.

  • 33 758 Kč 5 068 Kč –15 %
    23 710,74 Kč bez DPH
  • (2 ks) Skladem
28 690 Kč / ks
Kategorie: Čistící zařízení
 

Čištění povrchů »bez škrábanců po broušení« - když na vzhledu svaru opravdu záleží.

Tam, kde konvenční, abrazivní techniky broušení nebo konvenční techniky moření velmi rychle dosáhnou svých limitů, je ABICLEANER šetrným a rychlým řešením.
Na rozdíl od klasických čisticích prostředků, jako jsou mořící pasty, brusiva, kartáče, rouna nebo smirek, elektrochemické čištění povrchu pomocí ABICLEANER nezanechává na obrobku žádné nevzhledné stopy po broušení nebo moření.
Kromě toho lze s pomocí milionů vláken kartáče z uhlíkových vláken bez námahy dosáhnout těžko přístupných míst, jako jsou vnitřní spáry zábradlí, a tak je po svařování vyčistit bez zanechání zbytků – a to vše s 80 ampéry při 100 % pracovním cyklu.

Když je vzhled také důležitý
V mnoha průmyslových výrobních procesech je poskvrnění nežádoucí, protože na vzhledu záleží – to je místo, kde může ABICLEANER prokázat své dovednosti. Zejména při svařování nerezové oceli vznikají tzv. poskvrněné barvy, které na zábradlí, fasádách, rozvaděčích apod. nevypadají moc hezky a v ideálním případě je třeba je opět jemně odstranit. Použití mořících past nebo jiných brusiv a brusných nástrojů je na jedné straně vysoce toxické a na citlivém povrchu z nerezové oceli zanechává nevzhledné stopy na straně druhé. Každý, kdo se někdy pokusil vyčistit digestoř v kuchyni, například plstěnou houbou a čisticím prostředkem, bude obeznámen s těmito nevzhlednými škrábanci na povrchu.
S ABICLEANER se nemění ani jemné povrchové struktury a zachovávají si svůj původní vzhled. Kromě šetrného čištění povrchu, které se provádí roztokem bez kyseliny fluorovodíkové, má ABICLEANER také schopnost obnovit odolnost proti korozi po mechanickém, chemickém a tepelném ošetření. Nerezová ocel tvoří vrstvu oxidu chromu pro ochranu, protože chrom v nerezové oceli se kombinuje s kyslíkem a vodíkem z prostředí, což činí kov odolným vůči korozi. Po vyčištění povrchu svaru pomocí ABICLEANER je drahý kov opět přímo chráněn proti korozi; to je také označováno jako »pasivováno«.

Přehled výhod
■ Šetrný k povrchu – usnadněno kartáčem z uhlíkových vláken vyrobeným z více než 1,5 milionu vláken
■ Rychlý a účinný –díky elektrochemickému účinku
■ Bezpečné – bez kyseliny fluorovodíkové
■ Jednoduché – pouze jedna kapalina pro čištění a leštění (leštění možné s ABICLEANER 1000 AC/DC)
■ Výkonné – profesionální jednotky se 100 % pracovním cyklem při plném výkonu
■ Dostupné náhradní díly a chemie
■ Značkový výrobce

Proces:
Elektrochemické čištění používá mikrooblouky k odstranění zbytků svařování z kovových povrchů po svařování a současně je »pasivuje«. Za tímto účelem se po povrchu svařence pohybuje kartáč z uhlíkových vláken navlhčený elektrolytem, na jehož koncích je generováno více než jeden milion malých oblouků. Princip uhlíkových vláken v kombinaci s výkonnou technologií zařízení v ABICLEANER je spolehlivý elektrochemický proces čištění pro všechny průmyslové aplikace nebo svary.

ABICLEANER 800 (AC)
Zajistit, aby zbarvení nemělo šanci
Tato lehká a kompaktní jednotka pracuje se střídavým proudem a používá se tam, kam nepatří nečistoty. ABICLEANER 800 je ideální pro čištění a pasivaci povrchů z nerezové oceli po svařování, jako jsou schodišťové zábradlí, balkonové zábradlí nebo fasády z nerezové oceli, stejně jako pro výstavbu potrubí a chemické a strojírenské inženýrství.

Příslušenství:
100 % přístupnost a šetrné čištění
Kartáč z uhlíkových vláken ABIBRUSH
Kartáč z uhlíkových vláken se svými více než 1,5 miliony a pouze 7 μm nejjemnějšími vlákny se dostane i do nejužších a nejnepřístupnějších míst, a dokonce i do těch nejnešikovněji přístupných rohů a koutů. Díky své povaze štětiny kartáče sledují každý obrys obrobku. Závitová část na rukojeti a kartáčový adaptér jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli (1.4571) a jsou odolné proti korozi. Ergonomická rukojeť také ukazuje, že se jedná o zařízení pro nepřetržité používání, protože to neunavuje ruku uživatele, takže bolest kloubů je minulostí.

POUZE ORIGINÁLNÍ S MAGENTOVOU NITÍ!
Čisticí elektrolyt ABICLEAN all-in-one
Záruka bezpečného čištění, pasivace a lesklých kovových povrchů, protože all-in-one čistící elektrolyt ABICLEAN je ideálním řešením pro proces čištění – a to není vše: Pokud má ABICLEANER stejnosměrnou funkci, lze tento elektrolyt dodatečně použít pro leštění povrchů. Přeprava, skladování a aplikace jsou snadné při manipulaci a zpracování, ve srovnání s konvenčními mořícími činidly není obsažena žádná kyselina fluorovodíková.
Neporazitelný v týmu se zařízeními ABICLEANER od ABICOR BINZEL.

Součást balení:
- ABICLEANER 800 AC 230V 192.0362.1
- Rukojeť ABICLEANER s kabelem 10 mm², 4 m 192.0365.1
- PTFE pouzdro 192.0368.1
- KARTÁČ z uhlíkových vláken ABIBRUSH 192.0367.5
- Zemnící kleště s kabelem 10 mm², 4 m 192.0366.1
- Kombinovaný klíč SW 10 192.0372.10
- ABICLEAN all-in-one elektrolyt, 1 litr 192.0369.1
- Rozprašovač na vodu 192.0371.1
- Nádoba s širokým hrdlem s modrým víkem 192.0370.1
- plastová krabice euro s víkem

Veškeré náhradní díly na poptání.

 

Promo (DE)


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: