--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ADFLO filtroventilační jednotka 3M se standardní baterií Li-Ion

837730
5 hodnocení
3M
  • 1 z 2

Filtroventilační jednotka ADFLO se standardní baterií s výdrží až 8 hodin. 

  • 34 592 Kč 12 112 Kč –35 %
    18 578,51 Kč bez DPH
  • (9 ks) Skladem
22 480 Kč / ks
Kategorie: Filtoventilační jednotky
Průtok (?): 170 nebo 210 l/min
Motor: bezkartáčový
Filtr částicový: ANO
Filtr pachový: ANO
Filtr plynový: ANO
Filtr na ozón: NE
Typ akumulátoru: Li-ion standard 8h
Doba nabíjení akumulátoru: 4hod.
 

Náhradní díly, filtry a příslušenství najdete pod položkou "ZDE".

Součástí dodávky je - jednotka ADFLO, baterie Li-Ion standard (8 hodin), nabíječka, opasek, průtokoměr, základní filtr P3 R, předfiltr a lapač jisker, návod v ČJ.
- hadice není součástí!

Baterie standard má výdrž až 8 hodin (s novým částicovým filtrem a plném nabytí. Pokud je baterie použita s chemickým filtrem, zkracuje se výdrž cca o 30 %. Při použití chemického filtru doporučujeme použít baterii HeavyDuty - vysokokapacitní).

Od svého uvedení na trh se jednotka ADFLO stala jednou z nejpopulárnějších jednotek s pohonem vzduchu na světě. Jednotka s pohonem vzduchu ADFLO byla speciálně navržena, aby splňovala potřeby svářečů. Nepřetržité proudění filtrovaného vzduchu zajišťuje odvod vysokého množství tepla a potu ven. Pomocí jednotky ADFLO získáváte zvýšenou ochranu a komfort po celý den. Vhodné ke kuklám Speedglas 9100, štítům řady M aj.

Plná mobilita.
Tenký profil a ergonomický design umožňuje jednodušší přístup do těsných prostor a nabízí kvalitu a funkce, které se očekávají od robustnějšího systému ochrany dýchacích cest. Nové baterie Li-ion umožňují ještě další snížení hmotnosti a vyváženost, což přináší ještě lepší pohodlí po celou dobu pracovní směny.

Adaptabilní systém, který šetří peníze.
Se správným typem filtru jednotka ADFLO účinně chrání proti pevným částicím i plynům – to vše v jednom systému. V případě potřeby můžete také selektivně nahradit částicový nebo plynový filtr: nemusíte měnit oba filtry najednou.

Ochrana dýchacích cest.
Konstantní průtok čistého vzduchu. Proud vzduchu vždy představuje konstantní nominální rychlost 170 litrů za minutu, bez ohledu na nabití baterie nebo míru zanesení filtru pevnými částicemi. U horkých a vlhkých pracovních úkolů můžete zvýšit průchod vzduchu na 200 litrů za minutu, a to opakovaným stisknutím tlačítka ON.

Vyšší nadmořské výšky.
Pro svářeče pracující ve vyšších nadmořských polohách, kde by běžný typ jednotky ADFLO nemusel správně fungovat, je k dispozici verze speciální jednotky, která je upravena na změnu hustoty vzduchu; jednotka ADFLO s pohonem vzduchu pro práci ve vyšších polohách. S touto variantou můžete pracovat ve výškách v rozmezí 0-3 000 metrů nad mořem (0-1500 metrů s chemickým filtrem) - na poptání. 

Dýchací systém s pohonem vzduchu 3M Adflo je zařízení pro ochranu dýchacích cest, které zajišťuje zvýšené pohodlí a bezpečnost v průběhu
svařování a souvisejících procesů, když se používá v kombinaci se schválenými náhlavními díly. Dýchací systém s pohonem vzduchu 3M Adflo je vybaven částicovým filtrem, lapačem jisker, předfiltrem a indikátorem stavu filtru, který indikuje stav částicového filtru. Celá řada filtrů na plyny (volitelných) poskytuje dodatečnou ochranu proti určitým plynným znečišťujícím látkám.
Pachový filtr 3M Adflo (volitelný) omezuje nepříjemné zápachy.
Dýchací systém s pohonem vzduchu 3M Adflo obsahuje automatickou regulaci proudu vzduchu, což zaručuje konstantní přívod vzduchu v průběhu používání. Elektronická řídicí jednotka poskytuje zvukové a světelné varování na slabou baterii anebo na nedostatečný proud vzduchu do náhlavního dílu.
Verze dýchacího systému s pohonem vzduchu 3M Adflo pro vysoké nadmořské výšky je vybavena integrovanou kompenzací na nadmořskou výšku, aby mohl být brán ohled na změny v hustotě vzduchu
Dýchací systém s pohonem vzduchu 3M se dodává se standardní baterií a vysokokapacitní baterií (volitelně).
Proud vzduchu vytváří mírný přetlak, který společně s utěsněním na obličeji brání částicím a jiným znečišťujícím látkám ve vstupu do náhlavního dílu.
Jednotka Adflo je vybavena třísloupcovým indikátorem stavu baterie. Když svítí všechny tři sloupce, je baterie plně nabitá. Navíc je jednotka Adflo také vybavena pětiúrovňovým indikátorem stavu částicového filtru. Na obrázku je znázorněna očekávaná výdrž v závislosti na ucpání částicového filtru. Výdrž standardní baterie je znázorněna na levé ose a výdrž vysokokapacitní baterie je znázorněna na pravé ose.
Na vodorovné ose zelené a červené LED diody indikují ucpání částicového filtru.

Náhradní díly, filtry a příslušenství najdete pod položkou "ZDE".

Homologované s kuklami 3M Speedglas a náhlavními díly 3M řady M (štíty M-107/M-307/M-407).
Rádi pomůžeme i s kompletací s jinými kuklami.

Máte li zájem dozvědět se o škodlivinách při svařování a broušení čtěte klikem "ZDE".

ADFLO


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: