--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MAKin 160 MMA na elektrodu

068710080
Neohodnoceno

MAKin 160 MMA je profesionální kompaktní přenosný svařovací stroj, který byl navržen pro vysoce kvalitní svařování metodou MMA a TIG Lift (dotykové zapálení oblouku).

 • 6 309 Kč 680 Kč –10 %
  4 652,07 Kč bez DPH
 • (5 ks) 1 - 2 dny
5 629 Kč / ks
Kategorie: Svářečky na elektrodu
Napájecí napětí 50/60 HZ: 1 x 230 V
Jištění - pomalé : 16 A
Rozsah svařovacího proudu: 10 - 160 A
Zatěžovatel 100%: 88 A
Zatěžovatel 60%: 114 A
Rozměr připojení kabelů: 10 - 25
Rozměry : 290 × 135 × 265 mm
Hmotnost: 3,8 kg
funkce HOT START (?): ano
funkce ARC FORCE (?): ano
funkce ANTI STICK (?): ano
 

MAKin 160 MMA je profesionální kompaktní přenosný svařovací stroj, který byl navržen pro vysoce kvalitní svařování metodou MMA a TIG Lift (dotykové zapálení oblouku). Plně digitální řízení. Jedná se o zdroj svařovacího proudu se strmou charakteristikou. Stroj je zkonstruován s využitím vysokofrekvenčního transformátoru s feritovým jádrem, transistory, s digitálním řízením a SMD technologií.

Vyniká vysokou účinností a splňuje přísné normy EU týkající se ekodesignu svařovacích strojů. Mezi jeho přednosti patří stabilní oblouk, energeticky úsporný provoz a jednoduchá obsluha.

VLASTNOSTI A VYBAVENÍ

 • Perfektní stabilita oblouku
 • Tepelná ochrana se světelnou signalizací
 • Funkce HOT START umožňuje snadnější zapálení obalované elektrody
 • Funkce ANTI STICK umožňuje snadné odlepení elektrody v případě přilepení
 • Funkce ARC FORCE zajišťuje stabilitu oblouku
 • V.R.D. = bezpečnostní systém MMA, v klidovém stavu je na výstupních svorkách 15 V
 • Funkce SOFT START MMA (zabraňuje vypadávání jističů)
 • Generátor

 

Zdroj neobsahuje svařovací kabely.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: