--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jednorázový ochranný oděv secutex SL typ 4/5/6 kat. III vel. M

30512-00-M
3 hodnocení
NO
  • 1 z 3

AKCE - do vyprodání stávajících zásob. Ochranný oděv odolný proti částicím a stříkající vodě. Jednorázový celkový secutex® SL je vhodný do všech oblastí, ve kterých lidé stříkají chemikálie nebezpečné pro zdraví nebo agresivní jemný prach, např. B. v lakovnách nebo v laboratoři. Dekontaminační práce.

  • 499 Kč 246 Kč –49 %
    209,09 Kč bez DPH
  • (45 ks) Skladem
253 Kč / ks
Kategorie: jednorázové oděvy
Velikost: M
Kategorie: III
Doporučený typ hořáku: 4B + 5B + 6B
Barva: bílá s oranžovými podlepenými švy
 

Vlastnosti
antistatický · bez vláken · odolný proti otěru

Speciální funkce
· Materiál polyethylen / polypropylen
· Kontrola antivirové ochrany podle standardu EU 14126: prošel 2003
· Oranžové lepené švy
· Krycí pásek na zip
· Dvoubarevný zip
· Kapuce s elastickým pasem
· Pás, paže a nohy elastické
· Palcové smyčky
· Šité a sešívané PE pásky


Bezpečnost plus pohodlí:
Osobní ochranné prostředky (OOP) musí splňovat zvláštní požadavky TSI - lze přizpůsobit dané pracovní oblasti v průmyslu nebo řemesle.
Existují tři kategorie OOP:
I. malé riziko,
II. střední rizika, která mohou způsobit vážné zranění,
III. smrtelné nebo nevratné poškození.
Kategorizace jednorázových ochranných oděvů programu zetDress byla provedena podle podrobného zkoumání předpisy EU. Produkty PSA programu ZVG jsou koordinovány tak, aby zaměstnanci byli vždy optimálně chráněni.
Ochranný oděv ZetDress® od ZVG kombinuje účinnou ochranu a vysoký komfort nošení a zajišťuje dodržování přísných pokynů EU v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.
Kvalitní kombinézy zetDress® testované na CE nabízejí ten pravý pro individuální účel a ochranný účinek. 


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: