--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Dobrý den, od 21. - 30. 7. probíhá celofiremní dovolená. Vaše objednávky budou zpracovány, ale první expedice budou možné od 2. 8. 2021. V urgentních případech na dotazy můžeme odpovědět. Děkujeme za pochopení. TECHNITOM s.r.o. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Filtr AXP3 6098 kombinovaný k maskám 3M řady 6000/7000

7000021315
1 hodnocení
3M

Filtr 3M 6098 AXP3 organické výpary a částice. Uvedená cena za 1 ks, balení v páru, nutno objednat 2 ks. Proti jednosložkovým organickým výparům (bod varu pod 65 °C) a částicím (EN141 a EN143).

  • 667 Kč 34 Kč –5 %
    523,14 Kč bez DPH
  • (40 ks) Skladem
633 Kč / ks
Kategorie: Jednotky ke kuklám, maskám, štítům
 
Jsou velmi lehké, menší nádechový odpor. Při upevnění na celoobličejovou masku je velmi dobrý systém vyvážení masky. Nebrání vidění uživatele, bajonetový upínací systém zajišťuje precizní a bezpečné upevnění filtru na masce.
Riziko: na ochranu proti jednosložkovým organickým výparům a částicím (pouze s celoobličejovými maskami)
Aplikace: aceton, acetaldehyd, dimethylether, izobutyn, částice
Organické výpary (bod varu pod 65 °C) a částice.
Filtry s označením AX jsou pouze na jedno použití.
Vhodné pro: chemický průmysl

Filtr 3M 6098 AXP3 je pouze pro ochranné celoobličejové masky řady 6000 od 3M.

Typické průmyslové aplikace:
Laboratoře
Prostředí s odletujícími částicemi

Pracovní činnosti:
Práce v čistých provozech / Laboratoře
Práce v laboratoři

Pracovní rizika:
Chemická
Dýchací orgány
Suché částice
Aerosoly na bázi vody a oleje
Plyny
Výpary

ČSN EN 14387:2004 + A1:2008

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.