--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Filtr částicový P3 R se závitem RD40x1/7"

500048.0
4 hodnocení

Filtry P3 R jsou dodávány se standardním připojovacím závitem RD40×1/7“ dle EN 148-1. Filtry proti částicím zachycují široké spektrum pevných částic ve formě kapalných i pevných aerosolů jako je prach, dým, kouř, vlákna, bakterie, viry a radioaktivní částice. 

  • 338 Kč 68 Kč –20 %
    223,14 Kč bez DPH
  • (617 ks) Skladem
270 Kč / ks
Kategorie: Jednotky ke kuklám, maskám, štítům
Certifikace: EN 143, EN 12941, EN 12942.
 

Ucelený výrobní program kanystrových filtrů CleanAIR nabízí uživatelům široké možnosti výběru filtrů pro většinu průmyslových aplikací, farmaceutický průmysl, laboratoře i zemědělství.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: