--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Akce

Filtr částicový P3 R se závitem RD40x1/7"

50 00 48
3 hodnocení

Filtry P3 R jsou dodávány se standardním připojovacím závitem RD40×1/7“ dle EN 148-1. Filtry proti částicím zachycují široké spektrum pevných částic ve formě kapalných i pevných aerosolů jako je prach, dým, kouř, vlákna, bakterie, viry a radioaktivní částice. Certifikace: EN 143, EN 12941, EN 12942.

  • 292 Kč 98 Kč –34 %
    194 Kč bez DPH
  • (79 ks) Skladem
194 Kč / ks
Kategorie: Jednotky ke kuklám, maskám, štítům
 

 U tohoto výrobku platí do 3. 4. osvobození od DPH dle:

R O Z H O D N U T Í
o prominutí daně z přidané hodnoty z důvodu mimořádné události

 

 

Ucelený výrobní program kanystrových filtrů CleanAIR nabízí uživatelům široké možnosti výběru filtrů pro většinu průmyslových aplikací, farmaceutický průmysl, laboratoře i zemědělství.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.