--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Doprava zdarma

Mobilní odsavač FILTERBOX 10M s jedním 3m ramenem ORIGINAL

12652363
2 hodnocení

Mobilní odsavač FILTERBOX 10M s jedním 3m ramenem ORIGINAL a manuálním čištěním pro lehké aplikace odsávání prachu a dýmů.

  • 121 680 Kč 6 090 Kč –5 %
    95 528,93 Kč bez DPH
  • 14 dní
115 590 Kč / ks
Kategorie: Mobilní odsávací zařízení
Průtok: 1000 m3/hod.
Účinnost filtrace: 99 %
Hlučnost: <66 dB
Hmotnost: 102 kg
Rozměry H x Š x V: 800 x 1220 x 1280 mm
 

FilterBox 10M je filtrační jednotka vybavená integrovaným ventilátorem N24 s maximálním průtokem 1000 m3/h. Integrovaný tlumič hluku snižuje hlučnost ventilátoru a výstupu vzduchu. Filtrační jednotka má automatický systém čištění filtrační vložky, který se spouští automaticky, pokud je výkon odsávání příliš nízký. V závislosti na modelu je filtrační jednotka vybavena mechanickým čištěním pro aplikace s odsáváním prachu nebo kombinací mechanického čištění se stlačeným vzduchem pro aplikace odsávání prachu a dýmů. FilterBox 10M je dostupný jako mobilní jednotka na kolečkách nebo s konstrukcí pro pevnou montáž na zem. Dodatečnou ochranu před nebezpečnými částicemi zajišťuje volitelný HEPA filtr.

Jednotka je čištěna mechanicky při odsávání prachu a při odsávání svařovacích dýmu kombinovaně mechanicky a stlačeným vzduchem.

Pro svařovací aplikace je požadován stlačený vzduch.

- Uživatelsky přívětivá jednotka s vysoce účinnou regenerací filtračních vložek (mechanická a/nebo pomocí stlačeného vzduchu) pro dlouhou životnost filtrační vložky.
- Automatická klapka zabraňující úniku prachu při regeneraci filtru.
- Bezprašná výměna filtrační vložky a vysypávání sběrné nádoby na prach .
Certifikace třetí stranou pro použití se svařovacími dýmy kategorie W3 dle EN 15012-1

Sestava obsahuje:
- filtrační jednotka s manuálním čištěním filtru oklepem (točením kliky) a stlačeným vzduchem s ventilátorem N24 0,9kW 3f 400V,
- polohovatelné rameno Original 3m, max. průtok 1000m3/h,
- tlumič hluku, indikátor zaplnění filtru a alarm, počítadlo provozních hodin,
- vozík se 4 kolečky (2 s brzdou),
- připojovací 3f kabel 9,5m + 5-kolík 16A, atest W3.

- osvětlení ramene není součástí (příplatkové příslušenství).
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: