--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Dobrý den, od 21. - 30. 7. probíhá celofiremní dovolená. Vaše objednávky budou zpracovány, ale první expedice budou možné od 2. 8. 2021. V urgentních případech na dotazy můžeme odpovědět. Děkujeme za pochopení. TECHNITOM s.r.o. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Doprava zdarma

Mobilní odsavač ICAF s 3m ramenem

3796
2 hodnocení

PROFESIONÁLNÍ MOBILNÍ ODSAVAČ VZDUCHU- včetně filtrů (částicový a uhlíkový) a 3m ramene Armotech.  Stroj je kompatibilní s rameny Armoflex a Armotech o délce 2,3,4 m. Pokud máte zájem o jiné rameno, rádi Vám zpracujeme speciální nabídku.

  • 107 298 Kč 16 099 Kč –15 %
    75 371,07 Kč bez DPH
  • Na dotaz
91 199 Kč / ks
Kategorie: Mobilní odsávací zařízení
Sací výkon ventilátoru: 2700 m3/hod.
Efektivní sací výkon: 2000 m3/hod.
Účinnost filtrace: 98 %
Síťový proud/příkon 60%: 0,8 kW
Hlučnost: <73 dB
Hmotnost: 182 kg
Rozměry H x Š x V: 950 x 850 x 950
 

Mobilní odsávací jednotka ICAF je ideálním řešením pro odsávání a filtraci svářečských dýmů, odsávání škodlivin vzniklých při řezání plamenem, adsorpci malých koncentrací plynů, bezolejových par a pachů. Kvalitní velkoplošné filtry s aktivním uhlím zajišťují uživateli účinnou ochranu. Jednotka ICAF pracuje na bázi recyklace vzduchu - nasává znečištěný vzduch, který přefiltrovaný vypouští zpět do prostoru.

Výhody:
• kompaktní rozměry
• počítadlo pracovních hodin
• vysoká mobilita (usazení na platformě s kolečky)
• teplotní a elektromagnetická ochrana
• signalizace nesprávné fáze
• vizuální signalizace nastavení
• možnost volby sacího výkonu
• kompatibilita s rameny Armoflex™ a Armotech™
• snadná ovladatelnost
• dostupné verze s jedním, nebo dvěma rameny o délce 2, 3 a 4 metry.

Oblast použití - vícesměnné a těžké průmyslové provozy.

Něco o výrobci:
AerService® je osvědčený italský výrobce stacionárních a mobilních filtračních odsavačů s více než 30letou tradicí výroby. Spolehlivé a výkonné řešení filtrace a odsávání svářečských dýmů, prachu, vláken, výfukových plynů a olejových mlh. Systémy jsou vhodným doplňkem pro svářečské provozy, řezací, brusičská a kovoobráběcí pracoviště. Zařízení se vyznačují vysokou kvalitou provedení, promyšleným technickým řešením a přiměřenou cenou. Kvalitní filtry s vysokou účinností umožňují dlouhé intervaly výměny a zajišťují tak ekonomický provoz.


• Stacionární a centrální odsávací a filtrační systémy svářečských dýmů a prachu
• Mobilní odsávací a filtrační systémy
• Kloubová odsávací ramene v různých provedeních
• Odsávací svářečské a brusičské stoly

Nasávání dýmů


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.