--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Doprava zdarma

Mobilní odsavač UNI 2.0 E 230V elektrostatický s ramenem Armoflex

UNI22E0000AE0_ARMOFLEX_3M
4 hodnocení
  • 1 z 3

Profesionální odsávací jednotka s elektrostatickým filtrem s dlouhou životností.

  • 128 417 Kč 12 847 Kč –10 %
    95 512,40 Kč bez DPH
  • 2-3 týdny
115 570 Kč / ks
Kategorie: Mobilní odsávací zařízení
Sací výkon ventilátoru: 2500 m3/hod.
Efektivní sací výkon: 1480 m3/hod.
Účinnost filtrace: 99,5 %
Síťový proud/příkon 60%: 1,1 kW
Hlučnost: <70 dB
Hmotnost: 105 kg
Rozměry H x Š x V: 800 x 600 x 1200
El. připojení: 1×230V/50-60Hz
 

Mobilní odsávací jednotka UNI2.0 vybavena elektrostatickým filtrem, předfiltrem, lapačem jisker a 3m ramenem Armoflex. Kompletní ihned k použití.

Lze na poptání nabídnout ramena o jiných délkách nebo v provedení Armotech. Na základě poptávky možnost dodat jednotku se dvěma rameny.

Mobilní odsávací jednotka UNI2.0 je určena k odsávání škodlivých dýmů, které vznikají při svařování. Pracuje na bázi recyklace vzduchu - nasává znečištěný vzduch, který přefiltrovaný vypouští zpět do prostoru. UNI 2.0 E s použitím rozdílné technologie filtrace vzduchu. UNI 2.0 T používá k filtraci částicový HEPA filtr, zatímco UNI 2.0 E využívá filtr elektrostatický.

Výhody:
• kompaktní rozměry
• vysoká mobilita (usazení na platformě s kolečky)
• možnost vybavení uhlíkovým filtrem, který odbourává nepříjemné pachy
• signalizace zanesení filtru
• kompatibilní s odsávacími rameny Armoflex™ a Armotech™
• snadná ovladatelnost
• regulace průtoku vzduchu
• dlouhá životnost filtru (čištění a odmaštění v denaturátu, následné vysušení)

Oblast použití - odsávání svářečských dýmů a jiných škodlivin v těžkých provozech.

AerService® je osvědčený italský výrobce stacionárních a mobilních filtračních odsavačů s více než 30letou tradicí výroby. Spolehlivé a výkonné řešení filtrace a odsávání svářečských dýmů, prachu, vláken, výfukových plynů a olejových mlh. Systémy jsou vhodným doplňkem pro svářečské provozy, řezací, brusičská a kovoobráběcí pracoviště. Zařízení se vyznačují vysokou kvalitou provedení, promyšleným technickým řešením a přiměřenou cenou. Kvalitní filtry s vysokou účinností umožňují dlouhé intervaly výměny a zajišťují tak ekonomický provoz.

• Stacionární a centrální odsávací a filtrační systémy svářečských dýmů a prachu
• Mobilní odsávací a filtrační systémy
• Kloubová odsávací ramene v různých provedeních
• Odsávací svářečské a brusičské stoly

CHARAKTERISTIKA
Mobilní filtrační jednotka s AC motorem ovládaným přes digitální ovládací panel se signalizací stavu zanesení filtru. Vhodná pro odsávání svářečských dýmů.
Jednotka je dodávána na kolečkách s brzdami, kompletně připravená k použití.
Na vyžádání lze dodat s funkcí Start/Stop (na poptání).

PŘÍSLUŠENSTVÍ
Kloubová ramena pr. 160mm s pevnou trubkovou (Armotech), nebo flexibilní (Armoflex) konstrukcí se speciální tvarovanou nasávací koncovkou pro maximální účinnost odsávání.

KONSTRUKCE
Ocel opatřená práškovou barvou, odsavač je vybaven otočnými kolečky s brzdou a rukojetěmi pro snadnou manipulaci. Vysoce výkonný odstředivý ventilátor je nainstalovaný za filtrační sekcí ve speciální zvukotěsné komoře.

FILTRAČNÍ SEKCE
Filtrační sekce se skládá z několika různých sériově zapojených filtrů dle typu stroje a celkovou filtrační účinností E12 99,95%.
Doporučujeme rovněž doplnění stroje o uhlíkový filtr, zejména při svařování Hliníkové, nerez, chromové a zinkové oceli.

OBLAST POUŽITÍ

Odsávání svářečských dýmů se středně velkou koncentrací škodlivin. K odsávání suchých svářečských dýmů, Nepoužívejte na mastné dýmy a olejové mlhy!

 

Nasávání dýmů


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: