--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Doprava zdarma

Mobilní odsavač UNI 2.2 T 230V HEPA s dvěmi 3m rameny Armoflex

50FILU02204_UNI22H0000AA0_2X3M
5 hodnocení

Stroj se sadou částicových filtrů, ocelového filtru včetně dvou 3m odsávacích ramen Armoflex. Stroj je kompatibilní s rameny Armoflex a Armotech o délce 2, 3 nebo 4m. Možnost dokoupit uhlíkové filtry 2 x 5kg.

  • 98 758 Kč 4 938 Kč –5 %
    77 537,19 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem
93 820 Kč / ks
Kategorie: Mobilní odsávací zařízení
Sací výkon ventilátoru: 2500 m3/hod.
Efektivní sací výkon: 1480 m3/hod.
Účinnost filtrace: 99,5 %
Síťový proud/příkon 60%: 1,1 kW
Hlučnost: <70 dB
Hmotnost: 105 kg
Rozměry H x Š x V: 800 x 600 x 1200
 

Možnost dodat s funkcí AUTO START/STOP (na poptání).
Možnost dokoupit uhlíkové filtry 2 x 5kg. 

 

Mobilní odsávací jednotka UNI2.0 je určena k odsávání škodlivých dýmů, které vznikají při svařování. Pracuje na bázi recyklace vzduchu - nasává znečištěný vzduch, který přefiltrovaný vypouští zpět do prostoru. Jednotka je vyráběna ve dvou verzích, UNI 2.0 T a UNI 2.0 E s použitím rozdílné technologie filtrace vzduchu. UNI 2.0 T používá k filtraci částicový HEPA filtr, zatímco UNI 2.0 E využívá filtr elektrostatický.
Výhody:
• kompaktní rozměry
• vysoká mobilita (usazení na platformě s kolečky)
• možnost vybavení uhlíkovým filtrem, který odbourává nepříjemné pachy
• signalizace zanesení filtru
• kompatibilní s odsávacími rameny Armoflex™ a Armotech™
• snadná ovladatelnost
• regulace průtoku vzduchu

Oblast použití - odsávání svářečských dýmů a jiných škodlivin v těžkých provozech.

AerService® je osvědčený italský výrobce stacionárních a mobilních filtračních odsavačů s více než 30letou tradicí výroby. Spolehlivé a výkonné řešení filtrace a odsávání svářečských dýmů, prachu, vláken, výfukových plynů a olejových mlh. Systémy jsou vhodným doplňkem pro svářečské provozy, řezací, brusičská a kovoobráběcí pracoviště. Zařízení se vyznačují vysokou kvalitou provedení, promyšleným technickým řešením a přiměřenou cenou. Kvalitní filtry s vysokou účinností umožňují dlouhé intervaly výměny a zajišťují tak ekonomický provoz.

• Stacionární a centrální odsávací a filtrační systémy svářečských dýmů a prachu
• Mobilní odsávací a filtrační systémy
• Kloubová odsávací ramene v různých provedeních
• Odsávací svářečské a brusičské stoly

Nasávání dýmů


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: