--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Doprava zdarma

Nástěnné odsávací zařízení ICAP 2.0 s HEPA filtrem (230V)

ICAP2H0000AA0
2 hodnocení

Filtrační jednotka pro umístění na zeď ICAP 2.2 H s částicovým filtrem (cena bez ramene).

  • 57 959 Kč 5 799 Kč –10 %
    43 107,44 Kč bez DPH
  • 2-3 týdny
52 160 Kč / ks
Kategorie: Nástěnná odsávací zařízení
Sací výkon ventilátoru: 2500 m3/hod.
Efektivní sací výkon: 1480 m3/hod.
Účinnost filtrace: 99,5 %
Příkon: 1,5 kW
Hlučnost: < 73 dB
Hmotnost jednotky: 100 kg
Rozměry H x Š x V: 550 x 220 x 650 mm
El. připojení: 1×230V/50-60Hz
 

Odsávací jednotka ICAP je určena k připevnění na zeď a je vhodná pro odsávání svářečských dýmů. Jednotka ICAP pracuje na bázi recyklace vzduchu - nasává znečištěný vzduch, který přefiltrovaný vypouští zpět do prostoru. Součástí není odsávací rameno. Rameno můžete objednat ve variantě ARMOFLEX nebo ARMOTECH určené pro nástěnná zařízení. Součástí je částicový filtr. Uhlíkový filtr můžete přiobjednat "zde".

Výhody:
• kompaktní rozměry
• možnost montáže na zeď
• vysoce účinný třífázový motor
• možnost vybavení uhlíkovým filtrem, který odbourává nepříjemné pachy
• kompatibilita s rameny Armoflex™ a Armotech™
• snadná ovladatelnost
• regulace průtoku vzduchu
• účinnost filtrace 99,5 %

Oblast použití - méně náročné průmyslové aplikace.

Na poptávku: 
- zařízení s elektrostatickým filtrem
- zařízení pro dvě ramena

Volitelné příslušenství:
- uhlíkový filtr
- ramena Armoflex a Armotech 2 - 3 - 4 m

Součást dodávky:
- jednotka ICAP 2.0 s HEPA filtrem
- sada částicových filtrů
- rameno a uhlíkový filtr není součástíAerService je osvědčený italský výrobce stacionárních a mobilních filtračních odsavačů s více než 30letou tradicí výroby. Spolehlivé a výkonné řešení filtrace a odsávání svářečských dýmů, prachu, vláken, výfukových plynů a olejových mlh. Systémy jsou vhodným doplňkem pro svářečské provozy, řezací, brusičská a kovoobráběcí pracoviště. Zařízení se vyznačují vysokou kvalitou provedení, promyšleným technickým řešením a přiměřenou cenou. Kvalitní filtry s vysokou účinností umožňují dlouhé intervaly výměny a zajišťují tak ekonomický provoz.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: