--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POKUD NENAJDETE CO JSTE ZDE HLEDALI, NEVÁHEJTE NÁS OSLOVIT S POPTÁVKOU ČI DOTAZEM. NA E-SHOPU MÁME JEN ZLOMEK Z PRODÁVANÉHO SORTIMENTU. TEL: 603 171 355 / MAIL: sedlacek@technitom.cz --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Stretch fólie černá 50cm/23my

5023/CERNA
1 hodnocení
NO
  • 1 z 2

Stretch fólie slouží jako ochrana a fixace pro přepravované zboží nejen na paletách ale i samostatných balíků a dílců. Smršťovací balící fólie ochrání proti mechanickému poškození i nepříznivým podmínkám.


  • 239,67 Kč bez DPH
  • Skladem
290 Kč / ks
Kategorie: Obalové materiály
síla folie : 23 mikrogramů
Průtažnost: 150 %
Váha dutinky : 240 g
 

Stretch folie zafixuje a ochrání zboží na paletě nejen před mechanickým poškozením, ale i před vlhkostí, špínou a prachem. Je ekologicky nezávadná a plně recyklovatelná LDPE folie.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: